Babcia zmieniła się nie do pozniania
fot. YouTube - MAKEOVERGUY
Autor Olga Szmańda - 4 Października 2020

66-latka miała dosyć swojego wyglądu. Metamorfoza sprawiła, że teraz wygląda na 20 lat młodszą

Babcia przeszła niezwykłą metamorfozę. Kobieta od dłuższego czasu była zaniedbana i niezadowolona z tego, jak wygląda. 66-latka postanowiła w końcu udać się do znanego stylisty gwiazd, by ten pomógł jej przejść spektakularną metamorfozę. Babcia nie chciała już dłużej czuć się nieatrakcyjna i podjęła radykalne kroki. Kiedy po przebytej zmianie zobaczyła siebie w lustrze, oniemiała z zachwytu. To, co zrobił stylista, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Mężczyzna odmłodził ją o co najmniej dwadzieścia lat.

Babcia była jedną z tych osób, które w momencie załamania po stracie ukochanej osoby przestają o siebie dbać. W jej życiu nastąpił zwrotny moment, który spowodował, że wygląd zewnętrzny przestał być dla niej istotny. Mimo to po pewnym czasie doszła do wniosku, że należy zadbać o siebie, by lepiej czuć się we własnej skórze. Kobieta zdecydowała się podjąć radykalne kroki i udać do znanego stylisty gwiazd. Mężczyzna poddał ją spektakularnej metamorfozie, po której 66-latka nie była w stanie sama siebie poznać. Makijaż i nowa fryzura zmieniły ją diametralnie i pozwoliły znów poczuć się kobieco. Teraz babcia wygląda zachwycająco i nabrała pewności siebie.

Rok po narodzinach oddali jego siostrę do adopcji. Poszukiwania Patryka były bezskuteczne, aż w końcu wpadł na właściwy tropRok po narodzinach oddali jego siostrę do adopcji. Poszukiwania Patryka były bezskuteczne, aż w końcu wpadł na właściwy tropCzytaj dalej

Wygląd człowieka po przejściu pewnego wieku znacząco się zmienia, nie świadczy to jednak o zaniedbaniu. Istnieją patenty, które pozwolą każdemu niezależnie od jego metryki wyglądać zachwycająco. Media społecznościowe kreujące postaci idealnych kobiet często zaburzają postrzeganie siebie zwłaszcza u osób, które w danym momencie nie dbają o swój wygląd. Mimo to wiele kobiet po przejściu traumatycznych przeżyć nie poddaje się i chce zadbać o siebie. Wtedy na pomoc takim kobietom przychodzą specjaliści, którzy zmieniają ich wygląd w odpowiedni dla wieku i postury sposób. Takie zmiany mają na celu dodanie kobiecie pewności siebie, ale nie przerysowanie jej. Idealnym przykładem jest 66-latka, która chciała postawić na swój nowy wygląd. Stylista gwiazd, do którego się udała przeprowadził na babci spektakularną metamorfozę. Kobieta wyglądała zachwycająco, a jednocześnie jej nowa odsłona nie przypominała przerysowanych postaci z mediów społecznościowych.

Babcia zmieniła się nie do poznania

66-letnia Marci w 2015 roku straciła męża. Kobieta od czasu tamtego wydarzenia załamała się. Śmierć ukochanej osoby spowodowała, że nie czuła potrzeby dbania o siebie ani rozwoju osobistego. Nie mogła pogodzić się z odejściem męża i tym samym zaniedbała swój wygląd. Jednak kiedy postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i udać się do programu znanego stylisty gwiazd, jej wygląd znacznie się zmienił. Co ciekawe przeprowadzona metamorfoza nie obejmowała jedynie makijażu i uczesania kobiety. Babcia po zobaczeniu siebie w lustrze znów uwierzyła w siebie. Poczuła się kobieco i wiedziała, że jej życie jeszcze się nie skończyło, a nowy rozdział jest dopiero początkiem.

Dzisiaj grzeje:
1. Urodziła w samolocie. Jej córka może teraz latać za darmo do końca życia
2. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

Co ciekawe, stylista postanowił całkowicie odmienić jej wygląd. 66-latka wcześniej delikatnie farbowała włosy, ale nie przywiązywała do tego większej wagi. Dlatego też mężczyzna postanowił postawić na diametralną zmianę koloru, która na dodatek odmłodziła jej twarz o niemal dwadzieścia lat. Znany amerykański stylista Christopher Hopkins sprawił, że 66-latka poczuła się znacznie młodziej i seksowniej. Kiedy zobaczyła się w lustrze nie mogła uwierzyć w to co widzi. Jej delikatny makijaż nadał jej twarzy młodzieńczego blasku. Natomiast kolor włosów podkreślił jej oczy. Marci patrząc w lustro nie dowierzała w to co widzi. Największym zaskoczeniem była dla niej fryzura. Kobieta nigdy wcześniej nie farbowała całych włosów, a tym bardziej w ten sposób. 66-latka nie mogła opanować emocji i zachwytu spowodowanego tym, co widzi.

Babcia przeszła niezwykłą metamorfozę

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Jak go zobaczyła, chciała uciekać. Robert jednak skradł jej serce, jak teraz wygląda ich życie?
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. Masz banknot o nominale 20 zł? Może być wart fortunę, koniecznie przeszukaj portfel

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł