Siostra została rozdzielona lata temu z Patrykiem. Po usilnych próbach chłopaka teraz mogą być razem
fot. screen TVN24
Autor Olga Szmańda - 4 Października 2020

Rok po narodzinach oddali jego siostrę do adopcji. Poszukiwania Patryka były bezskuteczne, aż w końcu wpadł na właściwy trop

Siostra Patryka Ławnika z Gniezna została zaadoptowana tuż po urodzeniu. Chłopak nie miał okazji nawiązać z nią relacji ani poznać swojej najbliższej rodziny. Rok po swoich narodzinach mała dziewczynka została oddana do domu dziecka, a później adoptowana. Niestety od czasu, gdy wstąpiła do nowej rodziny słuch o niej zaginął. Troskliwy brat po wielu latach postanowił odnaleźć swoją ukochaną siostrę. Mimo że chłopak szukał jej przez kilka lat, nie przynosiło to skutku. Dopiero program telewizyjny pomógł zrozpaczonemu Patrykowi odnaleźć członka rodziny.

Siostra Patryka Ławnika została rozdzielona od chłopaka. Dziewczynka mając rok została porzucona przez swoją matkę i trafiła do domu dziecka. Na szczęście stamtąd od razu została zaadoptowana przez nową rodzinę. Mimo to kontakt chłopaka z jedynym bliskim członkiem rodziny został zerwany. Patryk jako dorosły chłopak postanowił poszukać swojej siostry. Mimo że wcześniej już chciał nawiązać z nią kontakt, nie było to możliwe. Poświęcił lata na szukanie ukochanej siostry, by nawiązać z nią relację. Kiedy nie miał już nadziei na odnalezienie dziewczyny, postanowił wykonać ostateczny krok. Udał się do stacji telewizyjnej i wystąpił w dedykowanym poszukiwaniom programie. Dzięki telewizji TVN24 w końcu udało mu się dotrzeć do zaginionej siostry. Finał historii zaskoczył wszystkich widzów i samego Patryka Ławnika z Gniezna.

Ewę Talar z serialu Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?Czytaj dalej

Siostra w końcu spotkała swojego brata

Rodzeństwo zostało rozdzielone lata temu, mimo to młody chłopak nadal chciał odszukać swoją zaginioną siostrę. Oboje spotkali się po około 19 latach po raz pierwszy. Według informacji podanych przez media siostra i brat spotkali się po raz pierwszy pod poznańskim ratuszem. Patryk postanowił wybrać bukiet kwiatów, aby w ten sposób przywitać swoją młodszą siostrę. Młody chłopak ogromnie przeżywał spotkanie ze swoją młodszą siostrą. Kobieta mieszka w Wielkopolsce i co ciekawe - ma inne imię niż to, które nadano jej tuż po narodzinach. To ona właśnie skontaktowała się z Patrykiem. Dowiedziała się o nim dzięki informacjom od dyrektora domu dziecka, z którego została zaadoptowana. Teraz oboje mogą spokojnie wieść rodzinne życie.

Dzisiaj grzeje:
1. Urodziła w samolocie. Jej córka może teraz latać za darmo do końca życia
2. Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideo
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

Co ciekawe chłopak był bardzo zestresowany spotkaniem ze swoją siostrą. Przeżywał moment ujrzenia jej po raz pierwszy po tylu latach. Postanowił kupić jej bukiet kwiatów by w ten sposób uhonorować ich spotkanie. Według informacji, które podał w mediach z nerwów bolał go żołądek. Mimo to z twarzy Patryka nie schodził uśmiech, ponieważ chłopak wiedział, że spotka swoją ukochaną siostrę. Z relacji zdanych przez chłopaka wynika, że spotkanie jego i siostry przebiegło pomyślnie. Młodzi przytulili się i spędzili owocnie czas razem. Teraz oboje mają siebie i mogą poznawać się na nowo. Stracone lata zostały w końcu odzyskane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Jak go zobaczyła, chciała uciekać. Robert jednak skradł jej serce, jak teraz wygląda ich życie?
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca

Źródło: dobrewiadomosci.net

Następny artykuł