Rodzice chłopca zauważyli niebywałe zjawisko
fot. Youtube - Daily Mail
Autor Olga Szmańda - 3 Października 2020

Włączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Rodzice dziecka z pewnością nie spodziewali się, że ich syn może dokonać czegoś tak niebywałego. Małe dziecko zostało uchwycone przez oko kamery w niecodziennym momencie. Podczas całonocnej obserwacji pociechy rodzice nie podejrzewaliby chłopca, że postanowi zmienić miejsce swojego spoczynku. Ku ich zaskoczeniu dziecko nie przyszło spędzić reszty nocy z rodzicami. Co takiego się wydarzyło?

Rodzice nie spodziewali się, że ich dziecko będzie w stanie nawiązać tak głęboką relację ze swoim psem. Maluch z filmiku jest idealnym przykładem na to, jak mocna potrafi wytworzyć się więź pomiędzy zwierzęciem a człowiekiem. Dotyczy to zwłaszcza małych dzieci. Finn i Brutus według rodziców chłopca są nierozłączni. Kiedy tylko Finn narodził się i zagościł w życiu rodziny pies pokochał malucha. Brutus i Finn stali się nierozłączni i każda wspólna chwila była dla nich istotnym elementem dnia. Pies został najlepszym przyjacielem malucha, który chciał bawić się i spędzać każdą chwilę z chłopcem. Mały Finn czuł się niezwykle bezpiecznie przy swoim wielkim czworonogu.

Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieZapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieCzytaj dalej

Rodzice zobaczyli niebywałą więź łączącą ich syna i psa

Brutus od samego początku od kiedy Finn przyszedł na świat nie odstępował chłopca na krok. Nic więc dziwnego, że rodzice dziecka postanowili położyć posłanie psa tuż pod nogami dziecięcego łóżeczka. Mimo to pies nadal chciał być jeszcze bliżej swojego pana. Zadaniem zwierzęcia z pewnością była ochrona malucha przed czyhającymi na niego niebezpieczeństwami. W taki sam sposób chronić dziecko chcieli również rodzice. Dlatego też odpowiedzialni za swoje dziecko postanowili dla jego bezpieczeństwa zamontować kamerę w dziecięcej sypialni. To, co zobaczyli na jednym z nagrań, zdumiało ich oboje.

Dzisiaj grzeje:
1. Przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu się udało, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
2. Wszyscy ostrzegali ich przed adopcją najsmutniejszego psa w schronisku. Nie posłuchali
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Na nagraniu widać, jak mały chłopiec wierci się w łóżeczku zapewne dlatego, że nie mógł zasnąć. Jak większość dzieci poszukiwał w tym momencie czegoś, co umiliłoby mu zasypianie. Niezwykłe jest jednak to, że mały chłopiec postanowił zejść z łóżka zabrać swój kocyk i zabawkę i zejść do swojego ukochanego psa. Leżący u podnóża łóżka Brutus od dawna spokojnie spał. Tymczasem jego mały pan postanowił, że położy się razem z nim w jego psim kojcu. Rodzice, oglądając nagranie z nocnej eskapady swojego syna nie kryli rozbawienia i zadowolenia. Piękna i zabawna scena pokazała również, że ich syna i psa łączy prawdziwie głęboka relacja. Zobaczcie niezwykłe wideo:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Asia podzieliła się pozytywną wiadomością. Uczestniczka programu w końcu się doczekała
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Bardzo trudne pytanie w Milionerach. Chodzi o szkolną lekturę, niewielu pamięta

Źródło: o2.pl

Następny artykuł