Labrador uratował życie małemu chłopcu
fot. Facebook - Saving Luke - Luke and Jedi - Fighting Type 1 Diabetes Together
Autor Olga Szmańda - 3 Października 2020

Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa

Labrador uratował życie małemu chłopcu. Niezwykły pies postanowił dbać tak bardzo o swojego pana, że całkowicie przejął rolę opiekuna dziecka. Na dodatek zwierzę pokazało, że instynkt, który posiada jest w stanie pomóc w najbardziej ekstremalnych warunkach. Być może szybka pomoc ze strony psa spowodowana była instynktem czy też intuicją. Tak czy inaczej, niezwykłe zwierzę pomogło swojemu małemu panu. Wszystko za sprawą niesamowitej więzi łączącej psa i jego właściciela. Gdyby nie reakcja zwierzęcia, nie wiadomo co stałoby się z chorym dzieckiem.

Labrador jest jedną z najbardziej popularnych ras psów, które wybierane są dla dużych rodzin. Każdy z takich psów posiada niezwykle przyjazny charakter, stąd duże zainteresowanie kupnem takiej rasy, zwłaszcza do domu, w którym znajdują się dzieci. Labradory znane są ze swojego miłego i przyjacielskiego usposobienia, które towarzyszy im każdego dnia. Każdy z takich psów, który znajduje się w rodzinie zapewnia domownikom wiele radości i miłości. Mimo, że labradory są bardzo rodzinnymi psami, jak każde zwierzę znajdują sobie w domu ulubionego właściciela. Tym samym to właśnie z nim spędzają najwięcej czasu. Co ciekawe, nie jest to wcale zależne od wychodzenia z psem czy też jego karmienia. Tak jak w tym przypadku - labrador wybrał sobie swojego przyjaciela instynktownie. Pies tym samym postanowił dbać o niego bardziej niż o własne życie.

Ewę Talar z serialu Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?Czytaj dalej

Labrador uratował życie swojemu 7-letniemu właścicielowi

Labradory szczególną uwagę przywiązują do najmłodszych członków rodziny. Ich niebywałe zdolności i empatia powodują, że mają bardzo wyrozumiałe podejście do dzieci. W tej historii labrador Jedi pokochał z całego serca swojego 7-letniego właściciela Luka. Labrador spędzał z chłopcem każdą wolną chwilę i nie odstępował go na krok. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że psiak chciał być blisko dziecka również w nocy. Później okazało się, że nieodstępowanie dziecka na krok uratowało mu życie.

Dzisiaj grzeje:
1. Przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu się udało, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
2. Śląsk. Z premedytacją przejechał labradora samochodem. Zapadł przełomowy wyrok w sprawie oprawcy zwierząt
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Podczas jednej ze wspólnych nocy psa i chłopca zwierzę zaczęło dziwnie się zachowywać. Nagle bez głębszego powodu pies wskoczył na łóżko dziecka i zaczął głośno wyć. Rodzice chłopca zerwali się na równe nogi gdy tylko usłyszeli skowyt labradora. Z początku próbowali odgonić psa od dziecka, mimo to zwierzak nie odstępował chłopca na krok. Dopiero wtedy dorośli zrozumieli, że z ich pociechą może dziać się coś niedobrego. Matka małego Luka pomyślała, że być może pies wyczuł, że z chłopcem dzieje się coś niedobrego. Pobiegła wtedy po glikometr i zmierzyła chłopcu poziom cukru. Wszystko dlatego ponieważ Luke chorował na cukrzycę typu pierwszego. Gdy kobieta zorientowała się, że poziom cukru we krwi jej syna jest bardzo niski od razu przyniosła mu insulinę. To właśnie uratowało dziecko. Jednak gdyby nie instynkt labradora 7-latek nie przeżyłby tej nocy. Co ciekawe, od tamtej pory psy bohater codziennie śpi ze swoim ludzkim przyjacielem. Rodzice chłopca wytresowali nawet labradora tak, by ten sygnalizował im czy poziom cukru we krwi ich dziecka jest odpowiedni. Wszystko za sprawą wyczuwania przez psa zapachu, który może świadczyć o zmianie w organizmie 7-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Jak go zobaczyła, chciała uciekać. Robert jednak skradł jej serce, jak teraz wygląda ich życie?
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. Jedna z najważniejszych aktualizacji w historii. Spotify dostało rewolucyjną funkcję

Źródło: swiatzwierzat.pl

Następny artykuł