Joanna Pacuła tak aktorka wygląda dzisiaj
fot. kadr z serialu "Dom"
Autor Olga Szmańda - 3 Października 2020

Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Joanna Pacuła po około sześciu latach wróciła znów na ekrany. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polskich aktorek ponownie zagości w filmowym utworze. Znana wszystkim z kultowego serialu “Dom” ponownie wkroczy w amerykańskie kino. Jej wierni fani będą mogli zobaczyć gwiazdę w produkcji „Break Evans”. Joanna Pacuła mimo przerwy w karierze nie ogląda się za siebie i dalej realizuje projekty aktorskie. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się kultowa postać Ewy Talar?

Joanna Pacuła jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które rozwinęły swoje skrzydła za oceanem. Gwiazda kina i kultowego serialu “Dom”, która wcieliła się w rolę Ewy Szymosiuk-Talar w 1 sezonie produkcji obecnie będzie znów gościć na szklanym ekranie. Mimo że aktorka miała sześcioletnią przerwę, nadal ma znaczące propozycje i świetne role, w których zostaje obsadzona. Jej ostatnią rolą była postać Driny w wielkim amerykańskim hicie serialu “Kości”. Miniony występ miał miejsce w 2014 roku. Teraz na Joannę Pacułę czekają nowe wyzwania i premierowy film “Break Evans”. Kobieta zagra tam u boku choćby takiej gwiazdy jak Steve Guttenberg, którego widzowie mogą kojarzyć z “Akademii Policyjnej”.

Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądzeWchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądzeCzytaj dalej

Mimo że Joanna Pacuła nie gra obecnie w polskim kinie Stany Zjednoczone doceniły kobietę. Według informacji “Amerykańskiej Encyklopedii Filmowej” nazywana jest “jedną z najbardziej utalentowanych Polek, która idealnie odnajduje się i specjalizuje w rolach demonicznych kusicielem w mrocznych dramatach psychologicznych oraz egzotycznych piękności w serialach i filmach produkowanych dla telewizji. Jest również drugą po Poli Negri aktorką z Polski, która zasłynęła na firmamencie hollywoodzkich gwiazd”. Zanim jednak Joanna Pacuła opuściła Polskę dała się poznać dzięki roli Ewy w niezwykłym serialu “Dom” czy też Gabi w produkcji “Janie Serce”. Według wielu krytyków filmowych uroda kobiety i talent spowodowały, że widzowie domagali się kolejnych produkcji z jej udziałem. Faktem jest, że Joanna Pacuła jest kobietą o niebywałej urodzie i spektakularnym talencie. Mimo zainteresowania Polaków, aktorka zdecydowała się wyjechać prawie 40 lat temu, by podbić świat za oceanem.

Joanna Pacuła nadal zachwyca swoją urodą i talentem

Co ciekawe, opuszczenie kraju przez Joannę Pacułę zaskoczyło całe środowisko filmowe i jej wiernych fanów. Aktorka odnosiła w ówczesnej Polsce wielkie sukcesy i każdy wróżył jej niebywałą karierę. Mimo to opuściła kraj nad Wisłą i postanowiła odrzucić status wielkiej gwiazdy w swoim kraju. Jej marzenia o podboju Hollywood były silniejsze niż zapuszczenie korzeni w Polsce. Mimo, że w swoim kraju zaangażowana była w wiele propozycji dotyczących filmy, teatr czy seriale, aktorka wybrała wyjazd i jak widać wyszło jej to na dobre. Będąc jeszcze w Polsce występowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Według ówczesnych doniesień na spektakle z jej udziałem ustawiały się kolejki. Każdy z Polaków chciał zobaczyć Joannę Pacułę na żywo.

Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznieZaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznieCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Na Mazurach odkrył skarb sprzed wieków. Nawet się nie spodziewał, że przedmiot może być wyjątkowo cenny
2. Ledwo żywy kocurek nic nie widział przez zaropiałe oczka. Przeszedł wielką metamorfozę, co za zmiana
3. Zobaczyła łapki kota i natychmiast zainterweniowała. Nigdy wcześniej nie spotkała się z podobnym zjawiskiem

Obecnie kobieta rozpoznawalna jest za oceanem jako gwiazda tamtejszych seriali. Jej role odgrywane są zazwyczaj w topowych telewizyjnych produkcjach. Pojawiła się m.in. w kultowym “Detektyw Monk”. Jednym z większych sukcesów aktorki był także odcinek wielkiego międzynarodowego hitu, tj. serialu “Kości”. Pacuła zagrała tam w 2014 roku i do dziś rozpoznawalna jest choćby za tą rolę. Hollywood stanęło u stóp aktorki mimo to jednak nie zrealizowała ona tam wszystkich swoich marzeń. Jak widać jednak po latach i niektórych popełnionych błędach, o których sama mówi los ponownie się do niej uśmiechnął. Teraz wierni fani Joanny Pacuły mogą czekać na jej udział w filmie. Aktorka zagości na szklanym ekranie u boku Steva Guttenberga w “Break Evans”, znanego m.in. z “Akademii Policyjnej”.

Sanatorium Miłości: wzruszające wydarzenie w życiu uczestników. Nigdy nie jest za późno na miłośćSanatorium Miłości: wzruszające wydarzenie w życiu uczestników. Nigdy nie jest za późno na miłośćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Jak go zobaczyła, chciała uciekać. Robert jednak skradł jej serce, jak teraz wygląda ich życie?
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. Kuriozalne sceny na wizji podczas programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przejdzie do historii?

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Następny artykuł