Siostry mimo pokrewieństwa wyglądają zupełnie inaczej
fot. Facebook - Lucy i Mari
Autor Olga Szmańda - 3 Października 2020

Niezwykłe bliźniaczki wywołały zdumienie, gdy się urodziły. Jak zmieniły się przez 23 lata?

Siostry Lucy i Maria wywołały niemałe poruszenie swoimi narodzinami. Dziewczęta wyglądają tak, jakby pochodziły z dwóch różnych światów. Mimo to są siostrami. Posiadanie dwójki dzieci, które znacznie się od siebie różnią pod każdym względem jest niemałym wyczynem dla rodziny. W tym przypadku dwie bliźniaczki są tak różne od siebie, że nikt nie podejrzewałby ich o pokrewieństwo.

Siostry, które urodziła Donna Aylmer były niebywałym odkryciem medycznym i zaskoczeniem dla całej rodziny kobiety. Donna i Vince Aylmer podzielili się swoją szczęśliwą wiadomością z rodziną. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że ich pięcioosobowa rodzina powiększy się nie o jednego członka, a aż o dwoje. Na pierwszej kontroli rodzice doznali szoku, że w brzuchu kobiety znajdują się dwa małe bijące serca. Mimo, że informacja od lekarza bardzo zaskoczyła małżeństwo Aylmer oboje cieszyli się na wieść, że zostaną rodzicami. Ekscytacja sięgała zenitu, a przyszła mama nie mogła się doczekać przyjścia bliźniąt na świat.

Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieZapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieCzytaj dalej

W 1977 roku, 16 stycznia rodzina Aylmer przywitała na świecie dwie urocze i pełne sił dziewczynki. Ich córki narodziły się bez zbędnych komplikacji i były bardzo zdrowe. Mimo to cała rodzina małżeństwa była w szoku. Wszystko dlatego, że dwie córeczki znacznie się od siebie różniły, a ich wygląd był niemałym wyjątkiem.

Siostry inne niż reszta rodziny

Wyjątkowe siostry mimo, że urodziły się razem wyglądały zupełnie inaczej. Lucy ma jasną karnację i marchewkowo-rude włosy. Jej oczy są jasnoniebieskie i typowe dla bladej aryjskiej karnacji. Natomiast Maria urodziła się z ciemną karnacją, kręconymi ciemnymi włosami i pięknymi czekoladowymi oczami. Zdziwienie rodziny było ogromne ponieważ obie siostry różniły się od siebie tak bardzo jakby nie były ze sobą spokrewnione. Matka dziewczynek od samych narodzin ubierała je w podobne stroje by zaakcentować, że są rodzeństwem. Mimo to wychodząc na ulicę nikt nie chciał dowierzać, że są one w jakikolwiek sposób połączone. Mając siedem lat przestały ubierać się tak samo i każda z nich znalazła swój tożsamy dla siebie styl. Ich wygląd nie był identyczny, dlatego dziewczynki postanowiły podkreślać swoją różnorodność. Tak znacznie inny wygląd na przestrzeni lat pomógł Lucy i Marii ponieważ nie były one kategoryzowane jako bliźniaczki. Niestety wiele takich dzieci ma problem ze zbudowaniem swojego stylu, charakteru czy zainteresowań przez fakt, że są wiecznie ze sobą porównywane.

Mimo, że dziewczynki znacznie się od siebie różniły przeszły na przestrzeni lat niejedną metamorfozę. Według informacji podanych przez siostry przez wiele lat uciekały od pytań i informacji o sobie, dlaczego mimo pokrewieństwa wyglądają zupełnie inaczej. Po latach zmagań ze sobą, niejednej kłótni i znalezieniu swojej tożsamości, teraz mają 18 lat i doskonale czują się w swoim ciele. Mimo to nadal mają w sobie określone cechy, których nie lubią i nie akceptują. Lucy jest jedyną ze wszystkich dzieci państwa Aylmer, która ma jasną karnację i rude włosy. Przez większość życia komentowano nawet, że jest adoptowana. Teraz jednak nastolatka pogodziła się ze swoim wyglądem i doskonale radzi sobie w relacjach społecznych.

Dzisiaj grzeje:
1. Przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu się udało, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
2. Porażające odkrycie na Mazowszu. Kajakarze nie mogli uwierzyć własnym uszom, z zarośli słychać było piski
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Co ciekawe, bliźnięta dwurasowe zdarzają się częściej niż mogłoby się wydawać. Okazuje się, że jeśli rodzice reprezentują dwa różne pochodzenia etniczne jest to możliwe. Donna i Vince pochodzili z takich właśnie miejsc. Matka dziewczynek sama posiadała rodziców z dwóch różnych kultur w połowie była Jamajką. Natomiast mąż kobiety był rasy kaukaskiej. Tym samym wyjaśnia to, dlaczego troje ich starszych dzieci ma ciemną karnację. Natomiast bliźniaczki znacznie się od siebie różnią. Takie rodziny są o wiele częstsze niż można by podejrzewać. Ich wygląd jest z pewnością zaskakujący jednak mimo to nie należy sugerować, że w jakiś sposób nie są ze sobą spokrewnione.

Siostry bliźniaczkiSiostry bliźniaczki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  3. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Asia podzieliła się pozytywną wiadomością. Uczestniczka programu w końcu się doczekała
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Bank Millennium ostrzega. Dostęp do kont klientów będzie utrudniony, lepiej wypłacić pieniądze

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł