Policjanci ogolili głowy dla Tymka
Fot. policja.pl
Autor Kamila Krótka - 2 Października 2020

Policjanci pomogli 14-letniemu Tymkowi po chemioterapii. W ramach akcji ogolili włosy i zbierają pieniądze na jego leczenie

Policjanci podjęli wyzwanie, aby wesprzeć chorego na nowotwór Tymka. Specjalnie w tym celu ogolili głowy i wpłacili pieniądze na konto chłopca. Akcja nazywa się “challenge dla Tymka” i ma pomóc zebrać środki na pomoc w leczeniu chłopca.

Policjanci biorą udział w akcji “challenge dla Tymka”. W ramach przedsięwzięcia ogolili głowy i zebrali pieniądze dla chłopca, który dopiero co przeszedł chemioterapię. Co więcej, wciąż pojawiają się kolejne nominacje dla funkcjonariuszy.

Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieZapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienieCzytaj dalej

Policjanci golą głowy dla Tymka

Namysłowscy policjanci wspierają chorego chłopca. W ramach akcji “challenge dla Tymka” ogolili głowy i wpłacili pieniądze na leczenie Tymka. 14-latek pochodzi z Namysłowa. Zbyt szybko musiał jednak wejść w dorosłość. Na drodze do szczęśliwego dzieciństwa stanął chłoniak Hodgkina TG3.

Chłopiec marzy o karierze piłkarskiej, dlatego codziennie trenował jako bramkarz w miejscowym klubie. Teraz marzenia muszą poczekać. Na szczęście akcja zainaugurowana przez namysłowskich sportowców ma umożliwić mu powrót do zdrowia.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. 90-latek pożegnał się z chorą suczką. Nagranie z ostatniego spotkania starych przyjaciół wyciska łzy z oczu
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Konto Tymka zasilają kolejne kwoty, a zdjęcia kolejnych nowych “fryzur” pojawiają się w mediach społecznościowych. Więcej o akcji można dowiedzieć się ze strony: pomagam.pl/tymekmarcinczak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Masz bankot 10 zł? Koniecznie przeszukaj portfel, może być wart prawdziwą fortunę

źródło: policja.pl

Następny artykuł