Kobieta urodziła dziecko w trakcie lotu samolotem
fot. pixabay.com - pgbsimon / commons.wikimedia.or - Mehmet Mustafa Celik - CC BY-SA 4.0
Autor Olga Szmańda - 3 Października 2020

Urodziła w samolocie. Jej córka może teraz latać za darmo do końca życia

Kobieta urodziła dziecko w bardzo nietypowym miejscu. Jej maluszek przyszedł na świat w najmniej oczekiwanym momencie. Z pewnością historia jego narodzin będzie opowiadana przez wiele lat. Wszystko za sprawą miejsca, w którym narodził się bobas. Nieoczekiwany poród nastąpił na pokładzie statku linii lotniczych EgyptAir.

Kobieta szykując się do lotu z pewnością nie spodziewała się, że dzień narodzin jej dziecka nastąpi właśnie na pokładzie wielkiej maszyny. Gdy nagle wśród tłumu pasażerów pilot samolotu dostał informację od obsługi, że jedna z pasażerek rozpoczęła akcję porodową nie spodziewał się, że lada moment kobieta urodzi dziecko. Pilot musiał podjąć natychmiastową decyzję o awaryjnym lądowaniu. Mimo to dziecko nie chciało czekać i przyszło na świat, gdy samolot znajdował się jeszcze w powietrzu. Egipskie linie lotnicze postanowiły uhonorować dziewczynkę wyjątkowym prezentem. Firma zapewniła nowonarodzonej dożywotnie bezpłatne bilety na wszystkie połączenia lotnicze prowadzone przez tą linię.

Włączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczomWłączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczomCzytaj dalej

Kobieta urodziła w powietrzu

Dzisiaj grzeje:
1. Przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu się udało, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
2. Właściciel agresywnego pitbulla, który zagryzł 12-latka usłyszał zarzuty. Twierdzi, że jest niewinny
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Podczas rozpoczęcia akcji porodowej samolot, w którym doszło do zdarzenia znajdował się na wysokości Niemiec. Lecąca nim 38-letnia pasażerka, która była obywatelką Jemenu rozpoczęła znienacka akcję porodową. Pilot samolotu został od razu o tym poinformowany i podjął szybką decyzję o lądowaniu samochodu. Mimo to kobieta i jej dziecko nie czekali na awaryjne zatrzymanie samolotu. Załoga miała poczekać aż wylądują w Monachium, gdzie kobieta zostanie przetransportowana do szpitala. Jednak nim doszło do lądowania samolotu maluszek był już na pokładzie z resztą załogi. Dziewczynka przyszła na świat w powietrzu. Ze względu na dość nietypową sytuację linie lotnicze EgyptAir postanowiły podarować małej Jemence niezwykły prezent. Dziewczynce ofiarowano dożywotni bezpłatny bilet na wszystkie połączenia tej linii lotniczej. W oświadczeniu EgyptAir podziękował załodze samolotu za niebywałą pomoc kobiecie i zachowanie zimnej krwi. Z pewnością ten lot zostanie na długo w pamięci wszystkich pasażerów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Jak go zobaczyła, chciała uciekać. Robert jednak skradł jej serce, jak teraz wygląda ich życie?
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Zaniepokojony pies w środku nocy obudził domowników. Zaprowadził ich prosto do pokoju dziecka, powód zdumiewa
  6. Masz banknot o nominale 20 zł? Może być wart fortunę, koniecznie przeszukaj portfel

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł