Bezdomna o pięknym głosie zachwyciła świat.
https://www.youtube.com/watch?v=bWJzn33bEgA&feature=emb_title
Autor Olga Szmańda - 19 Sierpnia 2020

Nikt nie zwracał na nią uwagi, póki nie otworzyła ust. Bezdomna zachwyciła świat. Niesamowite nagranie

Bezdomna mogła czuć się niedoceniana i ignorowana, ponieważ na ulicy omijano ją szerokim łukiem. Dopiero gdy otworzyła usta, wszyscy zamarli. Jej głos brzmi bowiem jak anielski śpiew. Publiczność w metrze była pod ogromnym wrażeniem. Filmik z jej udziałem stał się hitem internetu.

Bezdomna była wielokrotnie mijana i ignorowana przez licznych przechodniów. Dla mieszkańców wielkiego miasta była po prostu anonimową kobietą, której coś w życiu nie wyszło i którą nie warto się wyjątkowo interesować. Okazało się jednak, że pozornie nieatrakcyjna powierzchowność kryje prawdziwy talent i artystyczną duszę. Mimo trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazła, tajemnicza bezdomna stała się ich inspiracją dla tysięcy słuchaczy i internautów.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Bezdomna o głosie anioła

Emily Zamourka, bo tak nazywa się ta bohaterka, zaśpiewała w metrze arię "O mio babbino caro" z opery Giacomo Pucciniego. Świadkowie tego występu nagrali kobietę. Filmik zrobił furorę w sieci. Okazało się bowiem, że bezdomna 52-latka ma wielki talent, anielski głos i niesamowite zdolności wokalne.

Bezdomna jest Rosjanką, która ponad 25 lat temu przyjechała do Stanów Zjednoczonych. Z początku jej praca przynosiła profity. Zarabiała jako śpiewaczka i uczyła dzieci gry na instrumentach. W 2016 roku skradziono jej skrzypce warte ponad 10 tys. dolarów. Wtedy też jej sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu. Niestety drogie życie w Los Angeles zaczęło przerastać kobietę. Z powodu zaległości w czynszu została eksmitowana i trafiła na ulicę.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. W TVP Info pomylono flagi. Tłumaczenie: “bez wpływu na merytoryczną część programu”

Niepozorna bezdomna kobieta, która nosi przy sobie swój cały dobytek, stała się jednak odkryciem internetu. Jej głos budzi podziw, a spowita licznymi trudnościami historia fascynuje. Wcześniej mieszkała na posłaniu z kartonu, nosiła przy sobie cały swój dobytek. Obecnie dzięki filmikowi, który trafił do mediów, może liczyć na pomoc. Dzięki zorganizowanej akcji fanów będzie mogła wynająć mieszkanie i zakupić nowe skrzypce. Dzień, w którym odważyła się zaśpiewać w metrze, dał jej szansę na nowy początek. Przekonajcie się sami i oceńcie, czy na to zasłużyła:

Bezdomna artystka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
  2. Rosjanie ujawnili tajne nagranie wybuchu najpotężniejszej bomby wodorowej świata
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju

Źródło: tvn24.pl / rmf24.pl / tvp.info

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł