Przemek na jeden dzień został policjantem
slaska.policja.pl
Autor Olga Szmańda - 19 Sierpnia 2020

Spełnili marzenie Przemka. Na jeden dzień został policjantem. Szlachetny gest mundurowych z Żywca

Marzenia spełniają się rzadko. Niektórzy mówią, że potrzebna jest do tego ciężka praca, inni, że łut szczęścia. W tym przypadku wystarczyła życzliwość policji. Przemek jest pasjonatem mundurów i od zawsze bardzo chciał być członkiem tych służb. Szlachetna akcja policji pomogła wnieść wiele radości w życie młodego mężczyzny. Szczery uśmiech na twarzy Przemka pokazuje, jak wiele może zmienić w życiu jeden dzień i niewielki gest.

Marzenie o mundurze okazało się możliwe do spełnienia. Policja znana jest nie tylko z pracy prewencyjnej, ochrony ludzi czy patrolowania naszych miast. Polscy mundurowi coraz częściej starają się wyjść do ludzi i ocieplić swój wizerunek. Niejednokrotnie można było poczytać o ich dokonaniach na rzecz społeczeństwa. Służby mundurowe bardzo często pomagają w zbiórkach pieniędzy na rzecz chorych dzieci czy realizacji planów młodych ludzi. Tak było również w tym przypadku.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Marzenie do spełnienia

Przemek, mieszkaniec Świętochłowic, wybrał się w zeszłym roku razem ze swoim tatą na wycieczkę do Żywca. Na rynku odbywał się wtedy festyn profilaktyczno-edukacyjny zorganizowany z okazji 100-lecia służb sanitarnych w Polsce. W wydarzeniu brali udział żywieccy policjanci. Młody człowiek bardzo interesuje się zawodem policjanta. Fascynacja tym tematem zaprowadziła go do namiotu profilaktycznego służb mundurowych. Na rynku mógł przymierzać i oglądać stroje policjantów. Kolejnym plusem było oglądanie wyposażenia policyjnego radiowozu i motocykla. Dzięki hojności policjantów na koniec spotkania otrzymał od nich prezent w postaci odbitki linii papilarnych.

Policjanci i Przemek

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Wymarzona przygoda życia

Po spotkaniu na festynie Przemek rozpoczął swoją życiową przygodę. Przez rok młody człowiek mógł dzwonić i pisać do żywieckich policjantów. W ubiegłym tygodniu policyjny fan wraz z tatą odwiedzili Żywiec. Policjanci postanowili spełnić marzenie Przemka i umożliwili mu na jeden dzień zostanie policjantem. Dzięki dniu na komendzie chłopak mógł rozwinąć umiejętności poznawcze, nauczyć się technik kryminalistycznych czy siedzieć za kierownicą policyjnego motocykla. Policja przygotowała niespodziankę. Poza licznymi akcesoriami, książeczkami i maskotkami, Przemek otrzymał od mundurowych prezent w postaci zdjęć z zeszłorocznej wizyty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie z windy ku przestrodze wszystkich właścicieli. Kobieta w ostatniej chwili uratowała swojego psa
  2. W Polsce powstanie gigafabryka ogniw słonecznych. Stanie na terenie kopalni węgla
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje Wojciech Chomicz, śmierć przyszła nagle, Polacy w żałobie

Źródło: policja.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł