Niepełnosprawny zawdzięcza życie policjantce, która go uratowała
Fot. https://www.youtube.com/watch?v=rOV4j5n_TRU&feature=youtu.be
Autor Bartosz Wróblewski - 19 Sierpnia 2020

Niepełnosprawny utknął wózkiem na przejeździe tuż przed pociągiem. Niesamowite wideo z błyskawicznej akcji ratunkowej

Niepełnosprawny na tyle niefortunnie wjechał swoim elektrycznym wózkiem inwalidzkim na przejazd kolejowy, że jedno z kół zakleszczyło się o tory. Szlabany były już opuszczone, a pociąg nadjeżdżał z taką prędkością, że nie miał szans wyhamować.

Niepełnosprawny nie był w stanie samodzielnie wydostać się ze śmiertelnej pułapki. Nie miał też czasu na to, by wzywać pomoc. Tragiczny finał sytuacji wydawał się nieunikniony. Na szczęście akurat wtedy okolicę patrolowała funkcjonariuszka Erika Urrea.

Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiachNie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Niepełnosprawny zawdzięcza życie policjantce

Policjantka dostrzegła 66-latka na elektrycznym wózku inwalidzkim, który, jak jej się wydawało, utknął na przejeździe kolejowym. Szlabany zaczęły opadać, a na horyzoncie widać już było nadjeżdżający pociąg. Funkcjonariusza bez wahania ruszyła z pomocą bezradnemu Amerykaninowi. Natychmiast wysiadła z radiowozu i pobiegła w kierunku torów kolejowych.

Podejrzenia dzielnej mundurowej okazały się słuszne. W ostatniej chwili zdążyła wyciągnąć mężczyznę z wózka, który dosłownie sekundę później został stratowany przez pociąg. Niepełnosprawny doznał jedynie urazu nogi i został przetransportowany do pobliskiego szpitala. Zdarzenie miało miejsce w liczącym 67 tysięcy mieszkańców Lodi (Kalifornia).

Dramatyczna sytuacja została nagrana kamerą umieszczoną na mundurze funkcjonariuszki. Film został wrzucony na platformę YouTube, gdzie obejrzały go setki tysięcy ludzi. A jeszcze więcej osób zobaczyło nagranie na Twitterze.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?

"Świetna robota", "Cóż za niesamowicie bohaterska kobieta", "Oficer Urrea, jesteś niesamowita" to tylko niektóre spośród wielu entuzjastycznych komentarzy, które można przeczytać pod pełnym dramaturgii wideo, na którym widać, w jaki sposób kobieta uratowała niepełnosprawnemu życie. Zresztą przekonajcie się sami, jak to wyglądąło:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zjadł zawiniątko na spacerze. Kiedy weterynarz zobaczył wyniki RTG, zadecydował o pilnej operacji
  2. Polacy nie mieli pojęcia. Tuż przed dymisją Szumowski zarządził kolosalną zmianę, kompletnie nowy system dla milionów
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)

źródło: interia.pl

Następny artykuł