Człowiek został uratowany przez psa
Fot. odditycentral.com
Autor Kamila Krótka - 1 Lipca 2020

Pies walczył o życie właściciela. Leżał na nim 20 godzin. Wzrusza do łez

Człowiek został uratowany przez swojego psa, który ocalił go przed zamarznięciem. Niezwykłe zachowanie pupila wobec właściciela. Jak do tego doszło?

Człowiek miał dużo szczęścia, trafiając na takiego pupila. Udało mu się przeżyć dzięki natychmiastowej reakcji swojego czworonoga. Gdyby nie on, właściciela nie byłoby już wśród żywych. Na szczęście miał przy sobie wiernego towarzysza, który zrobił wszystko, by go uratować.

Wyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątaczWyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątaczCzytaj dalej

Człowiek, który miał wyjątkowego pecha

To był sylwestrowy wieczór, 64-letni Bob wyszedł po opał do paleniska. O 22:30 ubrany był w kalesony i koszulkę. Skierował się do szopy, kilka metrów od domu. Mężczyzna przewrócił się na śliskiej powierzchni tak, że nie mógł się podnieść. Nieszczęśliwy wypadek spowodował uszkodzenie kręgów szyjnych. Z pomocą przybiegł wtedy jego pies.

- Krzyczałem, ale sąsiedzi mieszkają daleko i o tej porze siedzieli w domach. Nad ranem straciłem głos, i nie mogłem wydobyć z siebie dźwięku, ale Kelsey nie przestawała szczekać, nie opuszczając mnie jednak i ogrzewając przez cały czas. Wiedziałem że muszę wytrwać aż ktoś mnie w końcu odnajdzie, bez niej bym nie przeżył - opowiada Bob.

Pupil na ratunek

Mimo krzyków mężczyzny, nikt nie zjawił się na miejscu wypadku. Przez 20 godzin leżał na zimnie, w temperaturze dochodzącej do -4 czy -5 stopni Celsjusza. Na szczęście od najgorszego uratował go jego 5-letni pies. Kelsey próbowała ocalić mężczyznę, leżąc na nim, szczekając i liżąc go po twarzy. Tym sposobem nie pozwalała mu zasnąć ani zamarznąć. Po 19 godzinach mężczyzna stracił jednak przytomność.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Na szczęście wkrótce sąsiad Boba usłyszał odgłosy Kelsey, zauważył, co się dzieje i natychmiast zabrał go do szpitala. Mężczyzna ocalał wyłącznie dzięki pomocy psa. Co więcej, lekarze nie dawali mu szans na to, że kiedykolwiek będzie mógł chodzić. A on już na drugi dzień zaczął poruszać rękoma i nogami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała
  2. Rosyjski superdron już prawie gotowy. Jest niewidzialny i ma na pokładzie 6 ton bomb
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy

źródło: odditycentral.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł