Kobiecie wpadł telefon do wody, delfin pomógł go wyłowić
Fot. YouTube - On Demand News
Autor Olga Szmańda - 20 Sierpnia 2020

Z pomocą ruszył delfin, kiedy upuściła telefon do wody. Zaskakujące nagranie

Delfin pomógł kobiecie w zupełnie nieoczekiwany sposób. Piękne i inteligentne zwierzę postanowiło podpłynąć do pewnej turystki, a późniejsze zachowanie ssaka z pewnością zostanie na długo w pamięci bohaterki. Wideo ze zdarzenia podbija sieć. Przekonajcie się sami.

Delfiny są jednymi z najbardziej ulubionych wodnych zwierząt. Ich radosne usposobienie od lat zadziwia człowieka. Nie bez powodu uważane są za jedne z najbardziej inteligentnych i najpiękniejszych gatunków na ziemi. Ssaki mają ogromną skłonność do zabawy i radosne usposobienie. Według znacznej większości ludzi na świecie delfiny uchodzą za najsłodsze zwierzęta, a jednocześnie są jednymi z nielicznych, które mają świadomość i umiejętności praktycznie takie, jak człowiek. Nic dziwnego, że w obliczu wyzwania czy pomocy, zachowują się tak jak człowiek. Tak było i tym razem.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Delfin stał się znów bohaterem

Niejednokrotnie w mediach przeczytać można o bohaterskich wyczynach tych zwierząt. Delfiny tak jak ludzie odczuwają silną empatię i potrzebę chronienia bliskich. Jednak to nie ich jedyne zalety. Jako że są bardzo inteligentne, potrafią zrozumieć otaczający je świat.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski deklarował w sierpniu, że nie opuści okrętu? Tak, to prawda

Pewna kobieta wybrała się nad wodę, by razem z grupą znajomych popływać z delfinami. Tuż po odbytej wycieczce chciała jeszcze zanurzyć rękę w wodzie pełnej ssaków. Niespodziewanie jej telefon komórkowy wpadł do wody. Wtedy stało się coś niebywałego. Nagle pływający z nią wcześniej delfin wyłowił smartfon z wody. Co ciekawe, podał go wprost w ręce kobiety. Szok i niedowierzanie nie schodziły z twarzy bohaterki. Jak sama później przyznała, nie warto zabierać telefonu do wody, kąpiąc się wcześniej z delfinami. Niesamowite wideo uwieczniło całą sytuację. Inteligentny ssak znów pokazał, ile ma w sobie empatii i dobroduszności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
  2. Setki tysięcy klientów Biedronki padną z wrażenia. Niesamowicie zaskakujące rozwiązanie sprawi, że zakupy zmienią się nie do poznania
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)

źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł