Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki, gdy usłyszała jeden wyjątkowy głos
fot. flickr.com - Mark Hillary
Autor Olga Szmańda - 30 Września 2020

Miała wypadek, była w śpiączce. Wystarczyło, że usłyszała jeden głos, a jej tętno natychmiast przyspieszyło

Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki dzięki niezwykłej pomocy. Media poinformowały, że do całego zdarzenia przyczynił się znany na całym świecie piłkarz AS Romy Francesco Totti. 19-latka leżała od 9 miesięcy w stanie śpiączki farmakologicznej i nic nie wskazywało na to, że się wybudzi. Dzięki ingerencji lekarzy, staraniom całej służby medycznej a przede wszystkim swojemu idolowi teraz mogła znów “wrócić do żywych”. Młodą kobietę czeka jeszcze szereg badań, jednak wsparcie jej ulubionej postaci piłkarskiej pomaga jej stanąć na nogi.

Dziewczyna włoskiego pochodzenia Ilenia, w grudniu 2019 była uczestnikiem poważnego wypadku samochodowego. W wyniku zdarzenia doznała licznych i rozległych obrażeń. Do zdarzenia doszło, gdy 19-latka jechała samochodem ze swoją przyjaciółką. Niestety koleżanka zginęła na miejscu z kolei Ilenia przetrwała i walczyła o życie w szpitalu. Wierna fanka AS Romy miała ogromne szczęście, że przetrwała ten wypadek. Mimo to przez dziewięć miesięcy przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej i nic nie wskazywało na to, że szybko się z niej wybudzi.

Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?Czytaj dalej

Kiedy dziewczyna w końcu zaczęła się wybudzać, włoscy lekarze doszli do wniosku co było tego powodem. 19-latka w trakcie pobytu w szpitalu otrzymała motywujące nagranie od jednego ze swoich idoli. Francesco Totti, były piłkarz AS Romy postanowił wysłać dziewczynie nagranie, na którym wygłasza słowa wsparcia w jej stronę. Według lekarzy to właśnie nagranie, które otrzymała rozpoczęło proces wybudzania się dziewczyny ze śpiączki. Młodej kobiecie w trakcie odsłuchiwania plików audio automatycznie przyspieszyło tętno. Tym samym w końcu wybudziła się na dobre.

- Nie poddawaj się, dasz radę, jesteśmy z tobą - mówił w nagraniu Totti.

Dziewczyna wybudziła się dzięki swojemu idolowi

Młodą kobietę czeka teraz długa i mozolna rehabilitacja, mimo to nadzieja na wyleczenie jest w zasięgu wzroku dziewczyny. Według informacji z włoskich mediów piłkarz, który dowiedział się o mocy sprawczej swojego nagrania postanowił odwiedzić 19-latkę w szpitalu. Pod ogromnym wrażeniem zachowania gwiazdy piłki nożnej był także ojciec poszkodowanej w wypadku dziewczyny.

- Uśmiechnęła się do mnie, przytuliła i zaczęła płakać. Umówiliśmy się na ponowne spotkanie, gdy już wyjdzie ze szpitala do domu - powiedział dziennikarzom po spotkaniu 44-latek.

Dzisiaj grzeje:
1. Pani Magda miała wyjść na zwykły spacer z córką. Nie wiedziała, że zaraz będzie musiała zmierzyć się z ogromnym ryzykiem
2. Skrajnie zaniedbany pies miesiącami konał przed kościołem. Księdzu grozi do 3 lat więzienia
3. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

- Francesco od razu zgodził się pomóc. Widać, że jest osobą o dobrym sercu. Rozmowa z nim dzisiaj w szpitalu była jak rozmowa z bratem - tłumaczył ojciec dziewczyny w rozmowie z "Corriere della Sera".Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  2. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  3. Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Nikt nie spodziewał się, że na świat przyjdą bliźniaczki syjamskie. Niesamowite, jak wyglądają teraz
  6. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć

Źródło: eurosport.tvn24.pl

Następny artykuł