Ślub okazał się wyjątkowy
Fot. pixnio.com
Autor Kamila Krótka - 27 Września 2020

Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem

To wesele przeszło do historii. Kobieta z pewnością zapamięta dzień swojego ślubu, a to z jednego, bardzo oczywistego powodu. To, co się wtedy stało, przekroczyło wszelkie wyobrażenia państwa młodych. Co im się przydarzyło?

Wesele i ślub to jedne z najważniejszych wydarzeń większości osób. Zazwyczaj nie zapomina się tego dnia ze względu na towarzyszące mu szczęście. W tym przypadku było inaczej, a zdarzenie, które miało wtedy miejsce, zdumiało każdego.

1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłatyCzytaj dalej

Wesele wyjątkowe

Dzień tego ślubu był zdecydowanie zaskoczeniem dla pary młodej i gości wydarzenia. Gdyby nie postawa panny młodej, mogłoby dojść do tragedii. Po zakończeniu wesela 22-letnia Rachel Taylor wraz ze świeżo poślubionym mężem wracali do domu. W pewnym momencie na drodze doszło do wypadku czterech pojazdów, którego państwo młodzi byli świadkami.

Ubrana w suknię ślubną Taylor od razu ruszyła na pomoc kobiecie. Ranna dostała kontuzji nogi, spowodowanej zakleszczeniem między dwoma pojazdami. 23-letni Calvin Taylor wykonał kilka zdjęć, które potem udostępnił na Facebooku. Od tego czasu panna młoda stała się bohaterką mediów społecznościowych i ogólnoświatowych mediów.

- Gdy zatrzymaliśmy się, zobaczyliśmy ludzi wyciągających kobietę z dwóch samochodów z rozcięciem w nodze, która sięgało aż do jej kości udowej – napisał pan młody

Bohaterskie zachowanie

To właśnie Rachel poprosiła męża o to, aby się zatrzymał. Kobieta w sukni ślubnej wysiadła wtedy z samochodu i zadziwiła wszystkich obecnych. Udzieliła pomocy kobiecie, a w tym czasie jej mąż zadzwonił pod numer alarmowy.

- Rachel trzymała tę kobietę i tak ładnie z nią rozmawiała i pomogła jej, jak i ratownikom, którzy przybyli kilka minut później. Trzymała ją przez co najmniej 15 minut, aż ratownicy przenieśli kobietę na nosze - mówił dziennikarzom Calvin.

Okazało się, że Rachel studiuje pielęgniarstwo i oczekuje na zdobycie tytułu zawodowego.

Dzisiaj grzeje:
1. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?
2. Wyjechała z owczarkiem szwajcarskim na wieś. Pragnęła sielanki, niespodziewanie jej życie zmieniło się w koszmar
3. Pies całe życie był dręczony w niewoli. Jak zareagował, gdy nadeszła pomoc? Jest wideo

- Jestem w siódmym niebie ​​mając tak wspaniałą żonę, która zawsze będzie dbać o ludzi, którzy jej potrzebują. To było zrządzenie losu, że znaleźliśmy się we właściwym miejscu o właściwym czasie - przekonywał pan młody.

ślub

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  2. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć

źródło: zycie.news

Następny artykuł