Pies i jego reakcja
Fot. Viktor Larkhill / YouTube
Autor Kamila Krótka - 25 Września 2020

Pies całe życie był dręczony w niewoli. Jak zareagował, gdy nadeszła pomoc? Jest wideo

Pies żył w tragicznych warunkach, nie mogąc liczyć na miłość czy bliskość. Całe życie był przykuty do ściany i potrzebował natychmiastowej pomocy. Reakcja pupila na to, że ktoś przyjechał, aby go uratować była bezcenna. Nagranie pokazuje wszystko.

Pies przebywał w hiszpańskim Catral, a o warunkach, w jakich jest przetrzymywany dowiedziano się od anonimowej osoby. Na szczęście istnieją organizacje, które zajmują się ratowaniem pokrzywdzonych zwierząt. Na pomoc od takiej placówki mógł właśnie liczyć ten psiak.

Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialuPola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialuCzytaj dalej

Pies przykuty do ściany

Organizacja LAI została założona przez Victora Larkhilla i początkowo nosiła nazwę Let’s Adobe. Jej głównym celem jest ratowanie zwierząt - zapewnienie im opieki i zakwaterowania do czasu aż znajdzie się dla nich odpowiednia rodzina.

Organizacja otrzymała telefon od anonimowej osoby, która poinformowała, że w Catral w Hiszpanii znajduje się pies wymagający natychmiastowej opieki. Okazało się, że pupil nigdy nawet nie otrzymał imienia. Już to świadczyło o zaniedbaniu ze strony opiekunów.

Pies nie tylko nigdy nie otrzymał imienia. Całe życie był też przykuty do ściany i od zawsze miał zawieszony łańcuch na szyi. Doskwierał mu jednak nie tylko ból i samotność. Cierpiał też z powodu dużego guza na grzbiecie.

Reakcja psiaka

Pies nie wydał z siebie nawet żadnego dźwięku, kiedy członkowie organizacji zaczęli się do niego zbliżać. Widocznie pragnął, aby ktoś go stamtąd zabrał. Ściągnięto mu łańcuch, zaniesiono do samochodu i natychmiast zawieziono do weterynarza.

Guz został usunięty, a Maria - bo tak nazwano psa - szybko powróciła do zdrowia. Po tym, jak umyto ją i wyszczotkowano wyglądała i czuła się zupełnie inaczej. Po 14 dniach w LAI zaadoptowała ją pewna rodzina, a dziś może cieszyć się kochającym, ciepłym domem.

Dzisiaj grzeje:
1. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?
2.Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
3. Zjadł jedzenie swojego psa. Zwierzę nie wiedziało jak zareagować. Niezwykłe wideo

Zobacz reakcję psa na nadchodzącą pomoc:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili

źródło:

Następny artykuł