Husky nie wiedział jak zareagować na jedzenie z jego miski
fot. YouTube - milperthusky
Autor Olga Szmańda - 24 Września 2020

Zjadł jedzenie swojego psa. Zwierzę nie wiedziało jak zareagować. Niezwykłe wideo

Husky został poddany testowi przez swojego pana. Mężczyzna postanowił postawić przed psem nie lada wyzwanie. Jego zadaniem było zjedzenie posiłku z miski swojego pupila. Pies widząc to zachowywał się niebywale. Reakcja czworonoga zwali z nóg i rozbawi każdego miłośnika zwierząt. To co wydarzyło się później. Wideo z psem zebrał już prawie milion wyświetleń.

Husky to rasa psów, która należy do bardzo terytorialnych ale zarazem przyjaznych psów. Ich myląca wielkość często kojarzona jest z agresją, złością czy specyficznym charakterem. Niestety w przypadku tej rasy cały opis jest bardzo mylący. Owe psiaki są idealnymi przyjaciółmi dla każdego człowieka. Swojego pana traktują jak równego sobie i oddałyby za niego życie. Co ciekawe mimo swoich gabarytów i ostrego wyglądu, husky są równie kochane i przyjazne dla dzieci. Niejednokrotnie czworonogi przejmują rolę opiekuna dla pociechy w domu, w którym żyją. Są wspaniałymi kompanami do zabawy i idealnymi przyjaciółmi. Mimo swojej wielkości i pochodzenia husky to także psy, które można doskonale ułożyć i wychować. Odpowiednio zdyscyplinowany będzie walczył o dom właściciela i zachowywał się przyjaźnie w stosunku do domowników.

Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?Czytaj dalej

Husky niebywale się zdziwił

Uwielbiane przez milionów psy husky niejednokrotnie stają się obiektem nagrań i zdjęć umieszczanych w mediach społecznościowych. Jednym z autorów takich filmików jest pomysłodawcą kanału “milperthusky” na YouTube. Mężczyzna zamieszcza tam śmieszne wideo, w których uczestniczą jego psy. Niejednokrotnie wymyśla im nowe zadania albo uchwyca w sekundę zabawne zachowanie swoich czworonogów. Wcześniej pojawił się na jego kanale filmik pokazujący jak zwierzak reaguje na płacz dziecka mężczyzny. Chłopiec, któremu rodzice nie dali słodyczy wył wniebogłosy a zatroskany husky pomógł dziecku się uspokoić.

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2.Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

Tym razem autor postanowił wystawić na próbę swojego czworonoga. Mężczyzna nałożył sobie jedzenie do miski husky. Postanowił, że zje z niej posiłek i poczeka na reakcję pupila. Długo nie trzeba było czekać ponieważ pies od razu zauważył, że dzieje się coś dziwnego. Jego reakcja była niespodziewana i niebanalna. Husky wręcz oniemiał na widok właściciela, który spożywa posiłek z jego “talerza”. Tym samym zwierzak ponownie podkreślił jak fantastyczną i radosną jest rasą. Zareagował w spokojny lecz zabawny sposób dając uciechę internautom. Filmik do tej pory obejrzało prawie milion widzów a kanał właściciela psów posiada prawie trzy miliony subskrypcji na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Dryfował w pojemniku na lód przez trzy dni po tym, jak prądy morskie przewróciły jego łódź. "Na przemian traciłem przytomność z powodu głodu i spałem"
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili

Następny artykuł