Pola Raksa tak dziś wygląda gwiazda serialu "Czterej pancerni i pies"
fot. screen film "Czterej pancerni i pies" - Pola Raksa
Autor Olga Szmańda - 24 Września 2020

Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Pola Raksa znana z serialu “Czterej pancerni i pies” była kiedyś jedną z największych gwiazd polskiego filmu i kina. Kobieta gościła na szklanym ekranie polskich produkcji. Jej uroda onieśmielała i zachwycała tysiące widzów. Do teraz zapamiętana jako Marusia z “Czterej pancerni i pies” wspominana jest za swoją spektakularną rolę.

Pola Raksa niegdyś uważana za najpiękniejszą gwiazdę polskiego filmu dziś ma 79 lat i dalej zachwyca swoją nietuzinkową uroda. Mijające lata wyglądają jakby nie dotknęły wcale aktorki. teraz gwiazda “Czterej pancerni i pies” zajmuje się czymś zupełnie innym niż za młodu.

Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?Czytaj dalej

Polscy widzowie kojarzą aktorkę głównie z roli Marusi w “Czterej pancerni i pies”. Apolonia Raksa mimo to grała też w wielu innych spektakularnych produkcjach. W 1960 roku odbyła swój debiut grając w “Szatanie z siódmej klasy”. Mimo wielkiego talentu aktorskiego kobieta nie chciała poprzestawać na tym zawodzie. Postanowiła rozpocząć studia na kierunku filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła również studia na Wydziale Aktorskim PWSTiF w Łodzi. Jej przygoda rozpoczęła się od odkrycia Poli w barze mlecznym. Mimo, że na szklanym ekranie gościła już jako 20-latka, gwiazda nigdy nie osiadła na laurach i nie zmieniła swojego charakteru.

Pola Raksa gwiazdą kina i filmu

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2.Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

Aktorka poza serialami i filmami grała również w teatrze. Widzowie mogli oglądać ją w łódzkim Teatrze Powszechnym, a później warszawskim Teatrze Współczesnym. Największą popularność przyniosły kobiecie seriale takie jak “Panienka z okienka”, “Popioły”, “Aria dla atlety” czy “Pogoń za Adamem”. Ponieważ jej zaangażowanie i wkład w tworzenie polskiego filmu było ogromne. Pola Raksa otrzymała Złoty Krzyż Zasługi za wkład w polską kulturę oraz odznakę Zasłużonego Działacza Kultury. Teraz gwiazda ma 79 lat i zniknęła z życia medialnego. Jej ostatnim filmem była produkcja “Uprowadzenie Agaty”, gdzie w 1993 roku zagrała po raz ostatni. Mimo upływających lat czas nie dotknął praktycznie wcale wyglądu aktorki. Jej uroda nadal zachwyca i przykuwa uwagę widza. Pola RaksaPola Raksa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Dryfował w pojemniku na lód przez trzy dni po tym, jak prądy morskie przewróciły jego łódź. "Na przemian traciłem przytomność z powodu głodu i spałem"
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Moneta z czasów PRL, która może być warta fortunę. Koniecznie sprawdź, czy nie masz jej w domu

Źródło: www.radiozet.pl

Następny artykuł