Para karłów
Fot. instagram.com/charli_kate
Autor Kamila Krótka - 28 Września 2020

Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Para Charlie i Cullen Wargan z Australii jest zupełnie wyjątkowa, mimo że za taką się nie uważa. Mimo karłowatości prowadzą normalny tryb życia - spacerują, uprawiają sport i podróżują. Charlie pracuje w dużej firmie, natomiast jej mąż ma własną działalność. Jak mierzą się z przeciwnościami losu?

Para z Australii od 2013 roku prowadzi konto na Instagramie i ma tysiąc obserwatorów z całego świata. Mimo że małżeństwo żyje zupełnie zwyczajnie, często otrzymuje pod swoim adresem nieprzychylne komentarze. To tylko ze względu na ich wzrost - Charlie mierzy 127 cm, a Cullen - 137 cm.

Bezdomny poprosił o resztki jedzenia. Odpowiedź kierownika restauracji zamurowała gościBezdomny poprosił o resztki jedzenia. Odpowiedź kierownika restauracji zamurowała gościCzytaj dalej

Para karłów i ich życie

- Jesteśmy ludźmi jak wszyscy. Jemy to samo, odpoczywamy w tych samych lokalach, podróżujemy tymi samymi trasami, co wszyscy - mówią Charlie i Cullen Wargan.

Małżeństwo nie zwraca uwagi na krytykę i wierzy, że ich dzieci będą miały wspaniałą przyszłość. Jest zaskoczone, że ich codzienność wzbudza takie zainteresowanie w sieci. Para zaczęła udzielać wywiadów w sieci, a historia ich rodziny pojawiała się w różnych mediach.

- W tym mieście jestem na to dość znieczulony. Jesteśmy tylko lokalną rodziną. Moja rodzina zawsze tu była i ludzie nie myślą, że jesteśmy czymś niezwykłym. Jesteśmy zwykłą rodziną - powiedziała Charlie o Inverell w północnej NSW.

Obserwatorzy często podnoszą rodzinę na duchu. Samo życie z resztą pokazało im, że kartłowatość daje w życiu niesamowite możliwości. Cullen kiedy miał pięć lat stał się popularnym aktorem reklam telewizyjnych. Jako dorosły natomiast zagrał jako kaskader w filmie Królewna Śnieżka i Łowca. To jednak nie wszystko, bo mężczyzna próbował swoich sił również w innych produkcjach.

Dzisiaj grzeje:
1. Pani Magda miała wyjść na zwykły spacer z córką. Nie wiedziała, że zaraz będzie musiała zmierzyć się z ogromnym ryzykiem
2.Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
3. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

- To naprawdę świetnie. Jest to zdecydowanie coś, z czego jestem dumny i mogę pokazać dziewczynom, kiedy dorosną, i jestem pewien, że one też to docenią - mówi Cullen.

Para karłów z dziećmi

Para karłów z dziećmi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Nikt nie spodziewał się, że na świat przyjdą bliźniaczki syjamskie. Niesamowite, jak wyglądają teraz
  6. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu

źródło: newcastleherald.com.au

Następny artykuł