Bezdomny poprosił o resztki jedzenia w restauracji
Fot. smakosze.pl
Autor Kamila Krótka - 28 Września 2020

Bezdomny poprosił o resztki jedzenia. Odpowiedź kierownika restauracji zamurowała gości

Bezdomny wszedł do restauracji i poprosił kierownika o to, aby ten dał mu resztki jedzenia. Głodny mężczyzna z pewnością nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Kierownik zszokował nie tylko samego bezdomnego, ale i gości lokalu.

Bezdomny człowiek musi cieszyć się tym, co ma i rzadko zdarza się, żeby wybrzydzał. Nie często spotyka się też z życzliwym zachowaniem w stosunku do swojej osoby. Dlatego bohater tej historii był zszokowany odpowiedzią, jaką usłyszał od kierownika restauracji.

Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?Czytaj dalej

Bezdomny zapytał o resztki

Jak pisze portal smakosze.pl, ten dzień zapowiadał się tak samo jak każdy inny. Ojciec z córką udali się do lokalu serwującego jedzenie typu fast-food w jednym z amerykańskich miast. Właśnie dostali swoje burgery, gdy do restauracji wszedł bezdomny mężczyzna. Podszedł do kierownika i zapytał, czy może dostać jakiekolwiek resztki jedzenia. Był już wyczerpany głodem, nawet nie spodziewał się takiej odpowiedzi mężczyzny. Sytuację opisał na Facebooku ojciec, który był świadkiem tej sytuacji:

- Ludzie wokół trzymali go na dystans, ale to nie powstrzymało go od bycia uprzejmym. Stał w bezpiecznej odległości, żeby nie naruszać ich przestrzeni i w spokoju czekał na kierownika restauracji. Gdy podszedł już do niego, słyszeliśmy, jak mówi, że bezdomny nie dostanie resztek, a normalny i ciepły posiłek taki jak wszyscy. Jedyną rzeczą której od niego wymagał to modlitwa za jedzenie. Bezdomny nie miał z tym absolutnie żadnego problemu. Kierownik położył rękę na ramieniu bezdomnego i razem zaczęli się modlić - możemy przeczytać.

Dzisiaj grzeje:
1. Pani Magda miała wyjść na zwykły spacer z córką. Nie wiedziała, że zaraz będzie musiała zmierzyć się z ogromnym ryzykiem
2. Pamiętacie 9-letniego Przemka? Wcześniej rozbił skarbonkę by ratować kotka, teraz powrócił w wielkim stylu
3. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

Nikt nie mógł uwierzyć w zachowanie kierownika. Zazwyczaj osoby bezdomne są wypraszane z lokali, a w tym przypadku było wręcz odwrotnie. Za taką postawę zdecydowanie należą się wyrazy uznania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
  2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  3. Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Nikt nie spodziewał się, że na świat przyjdą bliźniaczki syjamskie. Niesamowite, jak wyglądają teraz
  6. Najdziwniejsze odpowiedzi w Jeden z dziesięciu. Aż trudno uwierzyć, że padły na wizji

źródło: smakosze.pl

Następny artykuł