John Travolta
Fot. flickr / John Irving Follow
Autor Kamila Krótka - 28 Września 2020

Córka Johna Travolty dorosła i wygląda oszałamiająco. Dumny tata chwali się pociechą

John Travolta na samą myśl przywodzi film “Grease” i kultową postać Danny’ego Zuko. Mimo że aktor popisał się wieloma innymi rolami, to właśnie z tej jest najbardziej znany. Widzowie wciąż postrzegają go jako nastolatka, jednak okazuje się, że ma on już 20-letnią córkę. Jak dziś wygląda pociecha Travolty?

John Travolta urodził się jako najmłodszy z szóstki dzieci. Jako nastolatek rzucił szkołę i w wieku 16 lat postanowił zostać aktorem. Była to trudna decyzja, jednak patrząc na Travoltę dziś - zdecydowanie słuszna. Teraz gwiazda ma 66 lat i może pochwalić się przepiękną córką.

Studnia skrywała skarby sprzed tysięcy lat. Archeolodzy dokonali największego odkrycia w historiiStudnia skrywała skarby sprzed tysięcy lat. Archeolodzy dokonali największego odkrycia w historiiCzytaj dalej

John Travolta i jego małżeństwo

John i Kelly poznali się w 1987 roku na planie “Ekspertów”. Aktor miał już za sobą zakończone tragicznie związki, aktorka z kolei była wtedy żoną Kevina Gage’a. Małżeństwo jednak nie przetrwało, a John i Kelly w 1991 roku pobrali się. Bardzo chcieli mieć dzieci i udało im się - po kilku latach powiększyli rodzinę o 3 osoby - Jette, Ellę Bleu i Benjamina.

Małżeństwo trwało przez około 30 lat, niestety Kelly Preston zmarła w lipcu tego roku po długiej walce z rakiem piersi.

Córka Johna Travolty

Dziś córka Johna Travolty, Ella Bleu ma 20 lat i tak jak rodzice została aktorką. Zadebiutowała w 2009 roku w filmie “Stare wygi” u boku swoich rodziców i Robina Williamsa.

- Od kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam występować, śpiewać i tańczyć dla rodziny i przyjaciół – powiedziała Ella Bleu w rozmowie z People.

Ella odziedziczyła talent po ojcu, ale nie tylko. Tak samo jak ojciec dziewczyna pasjonuje się lotnictwem.

- Gdy mam jakieś pytania, moja mama i tata zawsze służą mi dobrą radą, to niesamowite. Uwielbiam fakt, że to jest nasz taki rodzinny sposób na życie! - powiedziała aktorka w zeszłym roku.

Młoda aktorka jest obecna na Instagramie, gdzie śledzi ją 300 000 obserwatorów. Od czasu do czasu dzieli się tam zdjęciami z przeszłości. Kilka tygodni temu jej tata opublikował nagranie, na którym tańczy z Ellą, aby uczcić pamięć Kelly: „Moja córka @ella.travolta i ja tańczymy, aby uczcić pamięć mamy. Jedna z ulubionych rzeczy Kelly, tańczenie ze mną” – napisał aktor.

Dzisiaj grzeje:
1. Pani Magda miała wyjść na zwykły spacer z córką. Nie wiedziała, że zaraz będzie musiała zmierzyć się z ogromnym ryzykiem
2. Skandal w Nowym Sączu. Martwe zwierzęta w sklepie zoologicznym, trzymano je w strasznych warunkach
3. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

Zobaczcie jak teraz wygląda córka Johna Travolty:

john travolta

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu
  2. Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
  3. Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Nikt nie spodziewał się, że na świat przyjdą bliźniaczki syjamskie. Niesamowite, jak wyglądają teraz
  6. W TVP gwiazda disco polo w roli naukowca. Absurd przekroczył wszelkie granice

źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł