Kot i sowa sa najlepszymi przyjaciółmi
fot. tourister.ru
Autor Olga Szmańda - 27 Września 2020

Kociak bawi się z sową jakby nie była ptakiem. Niezwykła przyjaźń między zwierzętami

Kot to zwierzę o osobliwym charakterze. Niesamowite zdolności, jakie posiadają te czworonogi, niejednokrotnie zadziwiają ich właścicieli. Jednym z takich pupili jest kot z Japonii. Puchaty maluch zaprzyjaźnił się z innym zwierzakiem mimo dzielących ich podziałów. Jego najlepszym kumplem została sowa. Teraz razem spędzają każdą wolną chwilę i zadziwiają ludzi, którzy mogą ich zobaczyć. Prawdziwa przyjaźń ponad gatunek naprawdę istnieje.

Kot to jedno z najbardziej popularnych zwierząt w Japonii. W kraju, jednymi z ulubionych miejsc dla turystów jak i mieszkańców są zwierzęce kawiarnie. Miejsca te odwiedzane są przez ludzi w celu interakcji z pupilami. Wiele z takich knajp ma możliwość spędzania czasu z królikami, kozami, kotami, jaszczurkami, sowami a nawet pingwinami. Kawiarnia, w której znalazł się ta niezwykła para połączyła zwierzęta przyjaźnią na całe życie.

1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłatyCzytaj dalej

Kawiarnia Hukulou Coffee mieści się w Osace na stacji Nakazakichou. Zamieszkuje tu około 26 kotów, fretka, sowa, jeż i królik. Właścicielka Ritsuko Nagaraha, rozpoczęła prowadzenie miejsca w celu opieki nad samotnymi zwierzętami. Pupile trafiają w jej ręce, by następnie zostać zaadoptowane przez nowych właścicieli. Mimo to dwoje ze zwierząt z pewnością nie zostanie rozdzielone. Właścicielka zauważając niesamowitą przyjaźń między Fuku i Marimo postanowiła zostawić je w kawiarni. Teraz oboje mogą celebrować wspólne życie a klienci kawiarni odwiedzają ich każdego dnia.

Kot i sowa najlepszymi przyjaciółmi

Kotka Marimo została przywieziona do kawiarni, by sowa Fuku-chan nie wychowywała się samotnie. Zwierzęta pochodzące z dwóch różnych gatunków znalazły wspólny język. Kot od maleńkości zainteresowany był wyłącznie sową. Co ciekawe czworonóg nie zauważał różnicy jakie ich dzielą, traktował ptaka jak równego sobie kota.

Dzisiaj grzeje:
1. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?
2. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
3. Pies całe życie był dręczony w niewoli. Jak zareagował, gdy nadeszła pomoc? Jest wideo

Pierwsze zdjęcia tej niesamowitej pary trafiły na Instagram około pięć lat temu. Wtedy Fuku i Marimo podbiły media społecznościowe i internet. Dzień, w którym ich fotografia trafiła do sieci był początkiem medialnej kariery tej pary. Japończycy tłumnie zbiegali się do kawiarni, by pogłaskać zwierzęta i zrobić sobie z nimi zdjęcia. Otwarte na ludzi zwierzęta okazywały sobie czułość przy otaczających ich obserwatorach. Marimo obecnie, jest dużą kotką. Jej wielkość, jest znacznie większa od Fuku mimo to nadal ich relacja, jest na takim samym poziomie. Wszystko co te dwa zwierzaki wypracowały między sobą za młodu pozostało w nich do teraz. Upływ czasu nie spowodował spadku ciepła w ich relacji. Tak jak bawiły się ze sobą w dzieciństwie, tak i teraz wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Odwiedzający klienci nie są właściwie potrzebni tym dwojgu. Ich relacja, jest przykładem na prawdziwe połączenie mimo podziałów i odmiennej natury.Kot i sowa najlepszymi przyjaciółmi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili

Źródło: planetapolska.com

Następny artykuł