Dziewczynka z Detroit ma wielkie serce
Fot. pixabay.com/pl/users/1045373-1045373
Autor Kamila Krótka - 19 Czerwca 2020

Dziewczynka dostała pieniądze na urodziny i zrobiła z nich niezwykły użytek. Takiego prezentu dorośli nie mogli się spodziewać

Dziewczynka o ogromnym sercu przygotowała wyjątkową niespodziankę i pokazała, jak ważna jest dla niej pomoc innym ludziom. Nieuniknione były łzy wzruszenia oraz ogromny podziw dla 9-latki z Detroit.

Dziewczynka z Detroit nie pierwszy raz wykazała się niesamowitą empatią. Jej rodzice od lat obserwują, jak troszczy się o innych ludzi. Jakiś czas temu wspólnie z rodziną przygotowała torby z żywnością dla osób mieszkających w lokalnym ośrodku dla bezdomnych. Czym dziewięciolatka tym razem zaskoczyła społeczność?

Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świataRobi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świataCzytaj dalej

Dziewczynka o wielkim sercu

9-letnia Samya McLaughlin zamiast cieszyć się z własnego prezentu urodzinowego, postanowiła podarować śniadanie policjantom na służbie. Samodzielnie zapakowała torby śniadaniowe z kanapkami, frytkami, owocami i ciastkami kupionymi za pieniądze, które dostała w tym szczególnym dla niej dniu.

Pomyślałam, że powinnam nakarmić policjantów, ponieważ chciałam pokazać że ich wspieram i podziękować im za wszystko, co robią. Chciałam im pokazać, że każde życie ma znaczenie – powiedziała dziewczynka.

Dziewczynka zaskoczyła policjantów niezwykłym gestem

Mimo młodego wieku dziewczynka udowodniła, jak wielkie ma serce. Na ten wyjątkowy pomysł wpadła, oglądając wiadomości o ostatnich wydarzeń w Dallas. Samya postanowiła wówczas poprawić humor policjantom i zrobić dla nich coś specjalnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

W zamian za troskę dziewczynka otrzymała od komisarza tytuł „Oficera dnia”. Jak podsumowała jej działanie oficer Norma Black, jest to fenomenalne, że tak małe ciało posiada tak wielkie i chętne do pomocy serce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: today.com

Następny artykuł