3-latka uratowana na środku oceanu
fot. YouTube - Greek City Times
Autor Olga Szmańda - 27 Sierpnia 2020

3-latka bawiła się w morzu, gdy nagle porwały ją prądy. Dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej

Fale zabrały małą dziewczynkę, która po chwili znalazła się na środku Morza Jońskiego nieopodal greckiego Andirio. Dziecko dryfowało na dmuchanej zabawce w kształcie jednorożca. Zdarzenie zauważyli pasażerowie promu Salaminomachos. Ekipa wezwała pomoc i uratowała dziewczynkę. Dziecko cudem zostało odratowane i uwolnione z pełnego morza.

Fale, które przyprowadziły dziewczynkę nieopodal promu, były zbawienne dla małej ofiary. Gdyby nie pływający nieopodal wycieczkowiec, sprzyjający wiatr i fale, dziecko mogłoby dryfować godzinami po środku morza. Jeden z pasażerów zarejestrował całe zdarzenie telefonem i udostępnił nagranie w internecie. Do dramatycznej sytuacji doszło 22 sierpnia w Zatoce Korynckiej. Maleństwo płynęło na swoim jednorożcu przez cieśninę Rio-Andirio.

Poprosiła o szklankę gorącej wody. Reakcja sprzedawcy zdziwiła nie tylko kobietęPoprosiła o szklankę gorącej wody. Reakcja sprzedawcy zdziwiła nie tylko kobietęCzytaj dalej

Fale przyniosły dziecko z jednorożcem

Podróżni płynący promem zauważyli dziecko dryfujące na środku morze. Kiedy tylko spostrzegli maluszka, od razu rozpoczęli alarm. Po chwili obsługa promu podjęła się akcji ratunkowej. Fale, które niosły dziecko sprawiły, że maluch na chwilę znalazł się obok pasażerów. Wtedy zarzucono linę ratunkową i przyciągnięto dmuchanego jednorożca do burty. Dziewczynka została zabrana na pokład i przetransportowana na brzeg.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło

Według gazety „Ethnos”, dziewczynka najprawdopodobniej została porwana przez morskie prądy w trakcie zabawy na morzu. Niestety nie wiadomo gdzie znajdowali się opiekunowie maluszka. Według informacji podanych przez gazetę sprawą ma zająć się policja. Opiekunowie dziecka usłyszą zarzuty zaniedbania. Jednak najważniejsze jest to, że dziecku nic się nie stało. Według osób, które nagrały film to, co zdarzyło się na morzu jest prawdziwym cudem. Gdyby nie przypadek i zrządzenie losu, dziewczynka dryfowałaby godzinami po morzu, a może zdarzenie skończyłoby się jeszcze gorzej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotek ze zdeformowanym pyszczkiem trafił do schroniska. Chwilę później wydarzył się cud
  2. Ściana wody o wysokości dwóch pięter. Kataklizm nadciąga
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Kamil Stoch nagle wzruszył wszystkich do łez. Jego wzruszające wyznanie poruszyło tysiące Polaków

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł