Husky zaadoptowały kota, który uwierzył, że jest jednym z nich
Fot. kakao.im
Autor Kamila Krótka - 8 Lipca 2020

Husky uratowały i wychowały kota. Teraz myśli, że jest dużym i dzielnym psem

Husky zajęły się kociakiem znalezionym na ulicy. Troskliwa i bezinteresowna opieka sprawiła, że do niedawna bezbronne zwierzę uważa się teraz za jednego z nich. Kot zaczął się zachowywać jak członek psiego stada. Chce być silny i dzielny jak jego nowi towarzysze.

Suczka Husky postanowiła zająć się bezbronnym kotem, kiedy zobaczyła, że ten samotnie leży na ulicy. Skutki tej postawy są zdumiewające. Kociak docenił szlachetną pomoc rasowych psów i postanowił, że stanie się jednym z nich.

Służył w policji 10 lat. Dzielny owczarek niemiecki przeszedł na zasłużoną emeryturęSłużył w policji 10 lat. Dzielny owczarek niemiecki przeszedł na zasłużoną emeryturęCzytaj dalej

Husky zaadoptowały kota

Kot o imieniu Rosie pewnego dnia został opuszczony przez swojego właściciela i znalazł się na ulicy. Tam znalazła go suczka Husky, która postanowiła zabrać go ze sobą i wychować wraz z innymi członkami jej watahy.

Mały kociak dorastał wraz z psią rodziną, co znacząco wpłynęło na jego przyszłość. Rosie wzrosła w przekonaniu, że jest jednym z nich - dzielnych husky. Dlatego teraz, gdy już jest dużym kotem, myśli o sobie i zachowuje się tak, jakby naprawdę była husky.

Kot czy pies

Rosie uważa się za dużego i odważnego psa, który niczym nie różni się od pozostałych członków rodziny. To niesamowita historia, która pokazuje, że zwierzęta mogą okazywać sobie nie tylko wiele serca, lecz także doskonale adaptować się do sytuacji.

Dzisiaj grzeje:
1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Zdjęcia mówią same za siebie - ten kot jest jak prawdziwy pies, równoprawnym członkiem stada:

Husky i zaadoptowany kot

Husky i zaadoptowany kotHusky i zaadoptowany kot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Tragedia samotnej matki z programu Nasz nowy dom. Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny
  3. Każdy z nas w nie grał. Pamiętasz stare gry na telefon?
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły

źródło: kakao.im

Następny artykuł