Kobieta zmieniła się nie do poznania.
Fot. planetapolska.com
Autor Bartosz Wróblewski - 15 Sierpnia 2020

Wystarczyło niewiele, by totalnie się zmieniła. Ubyło jej kilkadziesiąt lat. Mąż i dzieci nie kryli zachwytu. Jak to zrobiła?

Każda kobieta, niezależnie od wieku i okoliczności życiowych, marzy o tym, by być piękną. Większość dba o siebie, jak może. Ale zdarzają się sytuacje, gdy okoliczności na to nie pozwalają. Na przykład ciężka praca na rzecz całej rodziny. Kobiety, które oddają się temu bez reszty, często nie mają dla siebie czasu i nie mają też pieniędzy na swoje potrzeby. Właśnie w takiej sytuacji znalazła się Louisa, kobieta z Portugalii.

Louisa to kobieta o ciekawym, a jednocześnie dość typowym losie. Po ślubie w młodym wieku poświęciła się całkowicie obowiązkom domowym. Dbała o męża i dzieci, w dużej mierze zapominając o własnych potrzebach. Jej mąż dbał o finanse, a ona spełniała się jako matka i gospodyni domowa. Nigdy nie dorobili się wielkich pieniędzy, zazwyczaj wystarczało im tylko na podstawowe potrzeby.

Kultowy sklep z Kultowy sklep z "Rancza" do tej pory sprzedaje słynne "Mamroty". Co słychać w Wilkowyjach po latach?Czytaj dalej

Nie przejmowała się tym, ponieważ w podobnej sytuacji znajduje się wiele kobiet. Wykonując prace domowe, często nie są w stanie wystarczająco o siebie zadbać.

Mąż kochał żonę taką, jaką jest. Louise w młodości była bardzo ładna, ale wraz z upływem lat nie tylko się starzała, lecz także była coraz bardziej zaniedbana. Nie miała czasu i pieniędzy nawet na fryzjera czy porządny makijaż.

Kobieta przeszła niezwykłą przemianę

Na szczęście w pewnym momencie życia trafiła do programu telewizyjnego, w którym eksperci zaplanowali jej metamorfozę. Pierwszą rzeczą, jaką zrobili, było wysłanie kobiety do dentysty. Jej zęby nie były w najlepszym stanie, dlatego dentysta musiał ciężko popracować, aby nasza bohaterka uzyskała piękny uśmiech.

Portal internetowy Świat Radosci

Następnie Louisa poszła do fryzjera. Przed przemianą miała czarne, kręcone i, co najważniejsze, splątane włosy, które chaotycznie spadały na jej ramiona. Nie było nawet mowy o stylizacji. Fryzjerzy wyprostowali i uczesali włosy, a także zwinęli je w delikatne loki. Nowa fryzura zdecydowanie ją odmieniła.

Portal internetowy Świat Radosci

Na Louisę czekali także wizażyści. Musieli zrobić skomplikowany makijaż. Trudność polegała na tym, że jej skóra nie była w najlepszym stanie. Wizażyści musieli nałożyć dość gęstą warstwę podkładu, aby zakryć niedoskonałości. Zrobili również jasny makijaż oczu za pomocą pogrubiającego tuszu do rzęs i podkreślili usta czerwoną szminką.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Czy pierwsze damy dostają pensje? Sprawdzamy

Ostatnim etapem transformacji był wybór stroju. Styliści wybrali dla Louisy czarną sukienkę, która pięknie układała się na jej figurze, oraz szpilki.

Portal internetowy Świat Radosci

Portal internetowy Świat Radosci

W końcu eksperci, widzowie i oczywiście krewni Louisy zebrali się, aby zobaczyć, kim się stała. Wygląd kobiety był spektakularny, wszyscy westchnęli, gdy zobaczyli jej nowy wizerunek. Mąż i dzieci byli zachwyceni. Mąż pogratulował jej, wręczając bukiet kwiatów.

Portal internetowy Świat Radosci

Portal internetowy Świat Radosci

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają
  2. Kobiety pierwsze na Księżycu. NASA podjęła decyzję w sprawie powrotu na Srebrny Glob
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: Planeta Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł