Kobieta schudła 40 kg w nieco ponad rok.
fot. Instagram - Keely Dellit
Autor Olga Szmańda - 17 Sierpnia 2020

Mama 3 dzieci schudła w rok 40 kg i została trenerką personalną oraz tancerką pole dance. Niesamowita metamorfoza

Kobieta schudła około 40 kilogramów. Niesamowita metamorfoza zajęła jej niespełna 14 miesięcy. Matka trójki dzieci osiągnęła swój cel i teraz wygląda nieziemsko. Kobieta z zahukanej i zakompleksionej pani stała się trenerką fitness, która gościła w magazynie "Women's Health”. Jej historia zmotywowała tysiące kobiet do zmiany i dbania o siebie. Niesamowita metamorfoza zapewnił jej ogromną rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Stała się inspiracją dla wielu innych kobiet.

Kobieta, o której mowa, zmieniła nie tylko siebie, lecz także podejście ludzi do dietetyki i myślenie o żywieniu. Przejście na dietę często jest bowiem kojarzone z karkołomną pracą, która nie przynosi zamierzonych efektów. Niejednokrotnie osoby będące na głodówce czy trzymające się wyznaczonej kaloryczności posiłków nie są w stanie dotrwać do końca i osiągnąć swoich wyśrubowanych celów. Długotrwałe czekanie na efekty demotywuje. Matka trójki dzieci Kelly Dellit pokazała jednak, że regularność pozwala odnieść sukces, bo zwyciężyła z nadwagą.

Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikTokuKasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikTokuCzytaj dalej

Kobieta zmieniła swoje życie

Kobieta w ciągu roku schudła 40 kilogramów. Wcześniej była otyła i ociężała, opieka nad trójką dzieci sprawiała jej wiele kłopotu. Walkę postanowiła rozpocząć, ponieważ nie mogła znieść swojego odbicia w lustrze. Od dnia, kiedy zaczęła się odchudzać, zmieniła się nie do poznania. W ciągu zaledwie 14 miesięcy zrzuciła 38 kilogramów. Jej sylwetka zmieniła się nie do poznania. Co ciekawe motywacja i treningi tak bardzo zmieniły jej podejście do zdrowego odżywiania, że została trenerką personalną i tancerką pole dance. Historia kobiety zainspirowała tak wiele innych kobiet, że magazyn "Women's Health” napisał o niej artykuł. W gazecie Kelly wyznaje czytelnikom, w czym tkwił sekret jej spektakularnej przemiany.

Metoda małych kroków

Trenerka na swoim profilu na Instagramie radzi innym, jak zacząć dbać o siebie. Według niej stawianie małych kroczków na początku może zaowocować spektakularnymi efektami. Podaje swoim obserwatorom, że nie trzeba rezygnować ze wszystkiego. Jej zdaniem wystarczy wprowadzać cotygodniowe zmiany w jadłospisie i treningach.

- Gdybym sobie wszystkiego odmówiła, i męczyła się na siłowni od razu, to szybko bym się zniechęciła. Czułabym się zła, głodna i przemęczona. Postanowiłam więc, że nie będę sobie niczego odmawiać, nawet ulubionych fast foodów, ale zawsze zjem mniejszą porcję, niż zjadałam do tej pory - powiedziała Kelly.

Jak tylko Kelly zaczęła zauważać zmiany w swoim wyglądzie, spowodowane nowymi nawykami, od razu wiedziała, że chce więcej i więcej.

- Kiedy już się przyzwyczaiłam do zmniejszonych porcji, zaczęłam wprowadzać drobne zmiany. Zmieniłam ulubiony napój na sok z kartonu, a potem na wyciskany, ale że był zbyt pracochłonny to częściej wybierałam gazowaną wodę. A na końcu piłam tylko mineralną wodę. Te drobne, stopniowe zmiany zmieniały moje ciało i moją głowę, nawet nie wiem kiedy - wyznała.

Złotym środkiem w odchudzaniu Kelly było rozpoznawanie, kiedy jest głodna. Kobieta postanowiła zrezygnować całkowicie z fastfoodów i zamieniać je na warzywa i owoce. Postanowiła każdą ochotę na niezdrowe jedzenie przekuć w posiłek o dobrych wartościach odżywczych. Jedną z jej głównych zasad była rezygnacja z głodówek.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Czy pierwsze damy dostają pensje? Sprawdzamy

Obecnie kobieta całkowicie zrezygnowała w swojej diecie z tłuszczów zwierzęcych, pieczywa, czerwonego mięsa i makaronów. Bez tych produktów czuje się znacznie lżejsza i nie odczuwa ucznia przepełnienia w brzuchu. Jest bardzo szczęśliwa ze swoją nową wagą i energią do życia. Na swoim profilu na Instagramie motywuje każdego, kto zmaga się ze zbędnymi kilogramami. Oferuje również wsparcie w walce z otyłością. Jej wielbiciele mogą napisać do niej wiadomość prywatną, w której opisują swój problem. Kelly jest idealnym przykładem samozaparcia i chęci zmiany na lepsze.Keely DellitKeely DellitKeely Dellit

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Położył się do łóżka i włączył kamerę. Nagrał, co 3 mopsy robią w nocy
  2. W Polsce powstanie gigafabryka ogniw słonecznych. Stanie na terenie kopalni węgla
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Piotr Żyła runął na chodnik i leżał jak długi. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł