Kasia Cichopek wzięła udział w popularnym wyzwaniu na TikToku.
fot. TikTok - @katarzynacichopek
Autor Olga Szmańda - 17 Sierpnia 2020

Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku

Katarzyna Cichopek wprawiła fanów w osłupienie. Na TikToku pojawił się filmik aktorki, w którym w zjawiskowy sposób porusza się w rytm muzyki, prezentując swoje zgrabne nogi. Wielbiciele są zachwyceni. Gwiazda postanowiła wziąć udział w popularnym w mediach społecznościowym challengu. Efektem swojej pracy pochwaliła się na swoim profilu na TikToku. W video wzięli udział tancerze Hakiel Akademia Tańca i mąż Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się podczas drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" i błyskawicznie się w sobie zakochali. Ich związek trwa już 15 lat, mają dwoje dzieci, 11-letniego syna Adama i siedmioletnią córkę Helenę. Para prowadzi wspólnie szkołę tańca, bo taniec to nie tylko ich sposób na życie, lecz także pasja, co doskonale widać w ich nagraniach na TikToku. Jedno z ostatnich, na którym Kasia odsłania swoje zgrabne nogi, to prawdziwy przebój tej platformy.

Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiachNie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Kasia Cichopek z nowym wyzwaniem

Popularny serwis społecznościowy TikTok co chwila rozpoczyna nowe internetowe wyzwania. Pamiętne układy taneczne wzorowane na występie JLo podczas SuperBowl pod nazwą „#JLO SUPER BOWL CHALLENGE”, podbiły sieć. Miliony fanów z całego świata uczyło się nowej choreografii. „#Go Go Go Who's Next Challenge” to najnowsze wyzwanie obecne w serwisie. W trakcie wykonywania układu tanecznego w rytm muzyki wygina się nogę, znajdując się w przysiadzie. Najlepiej, jeśli tańczy się w różnych dziwnych miejscach, pokazując w ten sposób swoją kreatywność.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Młodzi napędzają rozprzestrzenianie się epidemii? Stanowisko WHO

Katarzyna Cichopek również wzięła w tym udział. Na filmiku widać, jak aktorka ekspresyjnie i tanecznie wymachuje swoją zgrabną nogą w rytm bitu. Co ciekawe w całym wyzwaniu chodzi o to, by w momencie słów „Who’s Next” do zabawy dołączyli ludzie z otoczenia tancerza. Tak też było w tym przypadku. Kasia tworzyła swoje wyzwanie w Hakiel Akademia Tańca, do jej nagrania w pewnym momencie dołącza mąż, Marcin Hakiel. W dalszej części teledysku widać tancerzy, którzy uczą w ich studio. Wszyscy wspólnie wykonują na koniec układ, który na początku tańczy Cichopek. Katarzyna wykonuje układ w różnych miejscach, najbardziej zadziwiającym jest chyba oparcie bardzo cienkiej kanapy. W trakcie TikTokowego wyzwania nie tylko porusza się z gracją i w rytm muzyki, ale też idealnie utrzymuje równowagę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraków. Właściciel agresywnego bulteriera usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi
  2. Rząd chce walczyć z suszą podatkiem od deszczu. Polacy stracą tysiące złotych
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Tajemnicza śmierć gwiazdy światowego sportu. Odszedł nagle, zostawił rodzinę w wieku zaledwie 43 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł