Kobieta była do tej pory mamą 10 chłopców
Fot. facebook.com/alexis.brett.3
Autor Kamila Krótka - 26 Czerwca 2020

Dzielna kobieta urodziła 10 synów, aż nagle wielka niespodzianka. Nie mogła uwierzyć

Kobieta w ciągu swojego życia doczekała się już dziesięciu synów. Nagle, gdy nie planowała już kolejnych dzieci, nadszedł czas na wiadomość, która zaskoczyła całą rodzinę.

Kobieta jest pierwszą matką w Wielkiej Brytanii, której udało się urodzić aż dziesięciu chłopców z rzędu. Okazało się, że dla Alexis Brett to nie koniec niespodzianek.

Genialna wiadomość dla rodziców. Rząd podjął decyzjęGenialna wiadomość dla rodziców. Rząd podjął decyzjęCzytaj dalej

Kobieta i hipotezy lekarzy

Mimo że Alexis i jej mąż nie planowali kolejnych dzieci, 39-latka dowiedziała się o następnej ciąży. Przekonani, że urodzi się kolejny chłopiec, nie kryli swojego zdumienia, gdy prawda okazała się inna.

Wiadomość zaburzyła spekulacje lekarzy o genetycznych uwarunkowaniach kobiety do rodzenia chłopców. Okazało się, że nowy członek rodziny będzie… dziewczynką.

- Spodziewałam się usłyszeć, że będziemy mieli kolejnego chłopca. Ale kiedy dowiedziałam się, że to dziewczynka, byłam zdumiona, zszokowana, ale też szczęśliwa – mówi Alexis.

Kobieta i jej mąż wychowują teraz 11 dzieci

Mała liderka w rodzinie

Dziewczynka zyskała spore zainteresowanie i nie mogła opędzić się od towarzystwa braci. Cameron, pojawiając się na świecie, skradła serca chłopaków.

- Zachowują się przy niej znacznie lepiej, starają się nie hałasować, aby jej nie obudzić i nie przestraszyć, choć gdy rodzili się chłopcy, zupełnie się tym nie przejmowali – przekonuje ojciec, David.

Kobieta mówi, że mimo niespodzianki, jaką było kolejne dziecko, dopiero teraz ich rodzina jest kompletna. Mimo pojawiających się trudności i przykrych komentarzy ze strony nieznajomych, codzienne sytuacje sprawiają, że nie żałują decyzji o tak dużej rodzinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Rodzice podkreślają, że dzięki dobrej pracy samodzielnie utrzymują rodzinę i nie pobierają zasiłków. Zwracają na to uwagę, bo kwestia finansowa często jest powodem krzywdzących komentarzy w ich kierunku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: ladbible.com

Następny artykuł