Koronawirus nie wpłynął na niebywałą relację dziadka z wnuczką
fot. Facebook - Sherrie Neely
Autor Olga Szmańda - 10 Stycznia 2021

Dziadek z wnuczką tańczą po dwóch stronach ulicy. Im koronawirus niestraszny [WIDEO]

Koronawirus znacząco wpłynął na relacje ludzi na całym świecie. Niestety rozdzielił wiele kochających się rodzin i tęskniących za sobą partnerów. Jednak nawet w tej trudnej sytuacji wielu znalazło czas na celebrowanie łączących ich więzi. Jednym z takich przykładów jest roztańczony senior i jego wnuczka. Rodzina wspólnie spędzała czas na wyjątkowym tańcu po dwóch stronach ulicy.

Koronawirus nie pokrzyżował planów pewnej rodziny, która jak reszta świata musiała zmierzyć się z obowiązującymi obostrzeniami. Mimo narzuconych restrykcji pewien senior był w stanie spotykać się ze swoją wnuczką i spędzać z nią czas. Poznajcie historię 6-letniej Kiry i jej dziadka.

Koronawirus nie przeszkodził im we wspólnym tańcu

Kiedy 6-letnia Kira Neely była dzieckiem, jej dziadkowie przeprowadzili się do domu po drugiej stronie ulicy w jej dzielnicy Nashville w stanie Tennessee.

Mama Kiry, Sherrie Neely, mówi, że jej córka zawsze była blisko swoich dziadków, więc pozostawanie z dala od nich z powodu pandemii koronawirusa było trudne. Dziewczynka, która nie chodziła do szkoły od 12 marca, już wcześniej zaczęła trzymać się z daleka od swoich starzejących się dziadków.

Aby poradzić sobie z brakiem siebie nawzajem Kira i jej dziadek, Marvin Neely, zaczęli tańczyć. 81-letni mężczyzna wymyślił im konkursy taneczne, w których każdy z nich stoi po odpowiednich stronach ulicy, jednocześnie wykonując kilka ruchów. Ich układy choreograficzne były ściśle związane z ulubioną muzyką 6-latki.

Joe Biden organizuje wirtualną imprezę. Zaproszony jest każdy miłośnik psów ze swoim pupilemJoe Biden organizuje wirtualną imprezę. Zaproszony jest każdy miłośnik psów ze swoim pupilemCzytaj dalej

Dziadek i wnuczka

Matka dziewczynki, Neely niedawno udostępnił na Facebooku film przedstawiający duet tańczący do piosenki Jackson Five „ABC”. Słodki klip pokazuje, jak Kira i Marvin na zmianę wykonują ruchy taneczne, obserwując swój występ z drugiej strony ulicy.

- Wszystkie zmiany związane z wirusem i dystansem społecznym sprawiły, że jestem jeszcze bardziej wdzięczna za to, że są blisko - powiedziała Neely o swoich rodzicach, wyjaśniając, że ona i jej córka trzymały się od nich z daleka z obawy, że są bezobjawowymi nosicielami COVID-19.

- Fakt, że wciąż możemy wyjść na zewnątrz i bawić się na odległość, jest dla nas wszystkim i pomaga nam dać poczucie normalności w tak szalonym czasie. Jestem bardzo wdzięczna tacie, że Kira zawsze będzie miała te wspomnienia - dodaje kobieta.

Oprócz tańców Kira i Marvin kopią sobie piłkę po drugiej stronie ulicy, a 6-latka na podjeździe rysuje kredą, aby dziadkowie mogli oglądać jej artystyczne dokonania z ze swoich domowych okien.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: today.com

Następny artykuł