Krystyna Janda
Fot. Andrzej Iwanczuk / East News
Autor Kamila Krótka - 13 Grudnia 2020

Krystyna Janda jak księżna Diana. Aktorka pochwaliła się piękną fotografią sprzed lat

Krystyna Janda jest jedną z tą artystek, które doskonale odnajdują się w mediach społecznościowych. Mimo dojrzałego wieku aktorka z chęcią dzieli się swoimi przeżyciami na Instagramie. Teraz zachwyciła fanów archiwalnym zdjęciem. Wygląda na nim niemal jak księżna Diana.

Krystynę Jandę na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób, Aktorka każdym postem wywołuje pozytywne reakcje obserwatorów. Tym razem ponownie ich nie zawiodła.

Krystyna Janda jak księżna Diana

Aktorka zachwyciła wczoraj zdjęciem, którym przywołała wspomnienia sprzed lat. Wróciła do czasów, gdy jej synowie byli jeszcze mali. Czarno-biała fotografia przedstawia Krystynę Jandę z synami Adamem i Andrzejem oraz dwoma psami.

Po zdjęciem można przeczytać: "Uwielbiam to zdjęcie autorstwa Aleksandry Laski. Oprócz tego, ze jest świetną biało czarną kompozycją, to oddaje w pełni osobowości wszystkich - szalonej, radosnej, kochającej KJ, poważnego raczej rozważnego starszego syna i nieco rozbrykanego łobuziaka - młodszego syna.... cudny klimat, cudne czasy... acha no i jeszcze bohaterka planu psotna, zwariowana foxterierka".

Zdjęcie wywołało ekscytację wśród fanów. Pojawiły się wyrazy zachwytu: “Jakie urocze”, “Absolutnie piękne”, “Piękna jak zawsze”.

Dziewczynka z zespołem Downa zaczęła karierę modelki zaraz po urodzeniu. Jak wygląda lata później?Dziewczynka z zespołem Downa zaczęła karierę modelki zaraz po urodzeniu. Jak wygląda lata później?Czytaj dalej

Krystyna Janda

Zdjęcie sprzed lat

To nie pierwsze zdjęcie Krystyny Jandy, na którym przypomina księżną Dianę. Na zdjęciu dodanym w marcu 2019 roku aktorka nawet pozuje w podobny sposób, jak pierwsza żona księcia Karola.

W tamtym przypadku reakcja obserwatorów była bardzo podobna - nie kryli zachwytu. "W pierwszej chwili myślałam, że to Diana i William!", "Wow, wygląda Pani jak księżna Diana", "Piękne zdjęcie! Wyglądacie jak Lady Di z małym synem" - pisali pod postem aktorki.

Zgadzacie się, że Krystyna Janda ma coś wspólnego z księżną Dianą?

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: swiatseriali.interia.pl / plejada.pl

Następny artykuł