Dziewczynka od urodzenia zaczęła karierę modelki
Fot. instagram.com/connie.minimodel
Autor Kamila Krótka - 13 Grudnia 2020

Dziewczynka z zespołem Downa zaczęła karierę modelki zaraz po urodzeniu. Jak wygląda lata później?

Connie-Rose Seabourne już jako mała dziewczynka miała za sobą dwa kontrakty reklamowe. Wszystko przez to, że urodziła się z zupełnie wyjątkową urodą. Connie ma już 7 lat i w dalszym ciągu zachwyca. Poznajcie jej historię.

Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa i już od początku swoich dni zachwycała niecodziennym uśmiechem. Na porządku dziennym były komplementy skierowane w stronę Connie od przyjaciół jej mamy Julie. Można było przewidzieć, że dziecko jest w stanie osiągnąć sukces.

Dziewczynka na miarę gwiazdy

Connie-Rose Seabourne już w wieku 2 lat miała na koncie dwa kontrakty i zaczynała stawać się popularną modelką.

- Absolutnie to uwielbiała. Bardzo dobrze podąża za wskazówkami i świetnie się bawi przed kamerami - mówiła Julie, mama Connie, dla Dailymail.

Już w ciąży oceniono, że Julie jest w grupie podwyższonego ryzyka urodzenia dziecko z zespołem Downa. Nie chciała jednak poddawać się diagnostycznemu badaniu. Wspólnie z mężem stwierdzili, że wychowają dziecko niezależnie od tego, jakie się urodzi.

Najpierw na świecie pojawił się Henio z zespołem Downa. Potem rodzina oczarowała wszystkich swoją decyzjąNajpierw na świecie pojawił się Henio z zespołem Downa. Potem rodzina oczarowała wszystkich swoją decyzjąCzytaj dalej

Connie urodziła się dwa miesiące za wcześnie, a dopiero, gdy miała dwa tygodnie, rozpoznano u niej zespół Downa.

- Mamy przyjaciół, u których zdiagnozowano zespół Downa i którzy mają tylko pozytywne doświadczenia z dziećmi z tą diagnozą - opowiadała Julie.

dziewczynka

Kariera Connie

Mama Connie zdecydowała się wysłać e-mail ze zdjęciem dziewczynki do agencji modelek, aby zapytać, czy byliby zainteresowani. Od razu otrzymała pozytywną odpowiedź.

Okazało się, że dziewczynka jest urodzoną modelką.

- Absolutnie to uwielbiała. Bardzo dobrze podąża za wskazówkami i świetnie się bawi przed kamerami - mówiła mama Connie. - Jak tylko przestanie jej się to podobać, przestaniemy. Wystarczy jeden znak.

Connie podbiła świat swoim zniewalającym uśmiechem. Zobaczcie, jak dziś prezentuje się urocza Brytyjka:

dziewczynka

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: .facebook.com/ConnieRoseSeabourne / boredpanda,com / huffpost.com

Następny artykuł