Krzysztof Krawczyk opublikował zdjęcia z legendarnego tournee po USA.
Fot. facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL
Autor Kamila Krótka - 2 Sierpnia 2020

Legendarne zdjęcia Krzysztofa Krawczyka z tournee po USA z 1980 roku i nie tylko. Zawsze potrafił korzystać z życia

Krzysztof Krawczyk nie raz zaskakiwał swoich fanów. Tak było i wtedy, gdy jakiś czas temu w mediach społecznościowych umieścił zdjęcia z tournee po USA z 1980 roku. Zobaczcie niepublikowane wcześniej fotografie artysty i jego bliskiego przyjaciela.

Jak można przeczytać na stronie internetowej artysty: “Krzysztof Krawczyk to włóczęga. Nie jest w stanie usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż parę dni”. Tak też było w 1980 roku, gdy Krawczyk postanowił udać się na tournee po USA. Dziś możemy obejrzeć zdjęcia z tego wyjątkowego okresu w jego życiu.

35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Bo miłość jest silniejsza od śmierci35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Bo miłość jest silniejsza od śmierciCzytaj dalej

Kariera Krzysztofa Krawczyka

Krawczyk przeszedł już do historii polskiej sceny muzycznej, tworząc wiele znanych i uwielbianych przebojów. Samodzielnie nauczył się grać na gitarze, a w kierunku śpiewu kształcił się w łódzkiej szkole muzycznej. Jego debiut przypadł na 1963 rok, kiedy zaczął śpiewać i grać na gitarze w zespole “Trubadurzy”. Do dziś znane są przeboje z tego okresu takie jak “Byłaś tu”, "Ej, Sobótka, Sobótka" czy "Znamy się tylko z widzenia".

10 lat później Krzysztof Krawczyk rozpoczął karierę solową, występując na festiwalach w Opolu, Sopocie, Zielonej Górze, Kołobrzegu, a także za granicą - w NRD, Związku Radzieckim, Szwecji, Jugosławii, Bułgarii, Grecji, Belgii, Holandii, Irlandii i na Kubie. Ten okres przyniósł Krawczykowi największą popularność, którą artysta cieszy się do dziś.

Legendarne zdjęcia z USA

Krzysztof Krawczyk ogromnie dużo w swojej karierze zawdzięcza menedżerowi, Andrzejowi Kosmali. Przedsiębiorca obchodził niedawno 74 urodziny. Z tej okazji Krzysztof Krawczyk pokazał na Facebooku ich wspólne, nigdy niepublikowane zdjęcia.

Dzisiaj grzeje:
1. Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Trzaskowski o tęczowej fladze na figurze Chrystusa. “Niepotrzebna prowokacja”

Fotografie z profilu gwiazdy pokazują głównie tournee z USA, które odbyli w 1980 roku. Podróż przeszła do historii i pomogła zbudować legendę gwiazdy. Sądząc po zdjęciach, nie ma się czemu dziwić. Artysta przebywał tam do 1985 roku, więc tournee można wręcz uznać za emigrację. W tym czasie koncertował w klubach w Chicago, Las Vegas i Indianapolis, a w wolnych chwilach też dorabiał… kryjąc papą dachy. Podczas pobytu powstała płyta "From a Different Place". Dziś możemy obejrzeć fotografie z tej fascynującej podróży:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już od jutra nadciąga gwałtowna zmiana. Polacy muszą się przygotować
  2. Adoptowany pies cały czas wpatrywał się w okno. Niewiarygodny powód
  3. Niesamowite nagranie. Historia Wszechświata ujęta w 1 minucie
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

źródło: krzysztofkrawczyk.eu / rmf.fm

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł