Labrador pływający ze swoim przyjacielem delfinem.
fot. Facebook Video - www.RareIrishStuff.com
Autor Olga Szmańda - 23 Września 2020

Labrador codziennie znikał na kilka godzin. Gdy odkryli dlaczego, zdębieli. Niezwykłe nagranie rozwiewa wątpliwości

Nikt nie spodziewał się, do kogo każdego dnia udaje się słodki psiak. Labrador zawarł niesamowitą i niespotykaną więź. Relacja zawiązana między dwoma różnymi gatunkami jest prawie nierealna. Ukrywany w tajemnicy związek labradora i wodnego przyjaciela, w końcu wyszedł na jaw. Ludzie, którzy przyłapali ich razem, zastanawiają się jak, doszło do takiego połączenia.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Powszechnie uznawany za jedną z najbardziej przyjaznych ras, labrador, jest jednym z tych bliskich, których chcemy mieć wokół siebie. Te czworonogi ukochane są zwłaszcza przez rodziny z dziećmi ze względu na swoje przyjazne nastawienie i dużą empatię. Psiaki bardzo szybko mogą zżyć się z rodziną i przywiązać do domowników. Tak było też w przypadku tego czworonoga. Labrador Ben nawiązał bardzo stałą i niezwykłą więź.

Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyZa 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyCzytaj dalej

Labrador, który biegał do portu

Historia niesamowitej przyjaźni pochodzi z wyspy Tory, położonej w północno-wschodnim wybrzeżu Irlandii. Krajobraz miejsca przyciąga turystów z całego świata. Teraz jednak nie to jest największą atrakcją wyspy. Największym zainteresowaniem cieszy się labrador Ben i jego przyjaciel Duggie. Pies jest maskotką wyspy i zna każdy zakamarek miasta i portu. Mieszkańców nie dziwiły więc jego codzienne swobodne spacery po bezkresach wyspy. Zwierzak może chodzić wszędzie tam, gdzie chce i swoją radością zaszczepiać innych. Ludzie uwielbiają Bena i jego merdający ogonek. Jednakże, zanim pupil stał się tak popularny, był zwykłym psem, który każdego dnia znikał na kilka godzin w pobliskim porcie. Ludzie obserwujący Bena zaczęli zastanawiać się co takiego pies, robi przez te wszystkie godziny. Po pewnym czasie odkryli jego małą słodką tajemnicę.

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2.Mężczyzna zbliża się do psa żyjącego na ulicy. Nie do wiary, co robi chwilę później, wszystko nagrał monitoring
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Dryfował w pojemniku na lód przez trzy dni po tym, jak prądy morskie przewróciły jego łódź. "Na przemian traciłem przytomność z powodu głodu i spałem"
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Wielki zegar odlicza czas do końca. Nie uwierzysz, jak mało nam zostało

Źródło: dobrewiadomosci.net

Następny artykuł