Marcin Dorociński pomaga w słusznej sprawie
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 3 Września 2020

Marcin Dorociński okazał wielkie serce. Aktor zaangażował się w fantastyczną akcję, każdy z nas może dołączyć

Marcin Dorociński znany ze swojego zamiłowania do zwierząt, postanowił ponownie pochylić się nad słuszną sprawą. Aktor odwiedza teraz „Zakątek Weteranów”, jedyne miejsce w Polsce, gdzie psi funkcjonariusze przebywają na emeryturze. Zwierzęta po zakończonej pracy w służbach mundurowych, dożywają spokojnej starości w ośrodku. Marcin Dorociński postanowił przedstawić swoim fanom czworonożnych bohaterów straży miejskiej, granicznej czy policji. Gwiazdor proponuje wspieranie „Zakątka Weteranów” w swoich mediach społecznościowych.

Marcin Dorociński odwiedzając „Zakątek Weteranów” zaangażowany jest w pomaganie emerytowanym zwierzakom. Miejsce, o którym opowiada na swoich mediach społecznościowych to placówka dla tych pupili, którzy odbyli już swoją „służbę mundurową”. Placówka stworzona jest na zasadach stowarzyszenia, które budują wolontariusze i utrzymywana jest wyłącznie z darowizn. Aktor postanowił wesprzeć miejsce za pomogą konkursu, który opiera się na najnowszym serialu Stopklatki „Hudsoni Rex”.

Sylvester Stallone pokazał swoją córkę. Młoda kobieta zachwyca urodą. Wyglada jak tataSylvester Stallone pokazał swoją córkę. Młoda kobieta zachwyca urodą. Wyglada jak tataCzytaj dalej

Marcin Dorociński pomaga emerytowanym pupilom

Aktor w swoich mediach społecznościowych pokazał niektórych z urzędujących w ośrodku emerytów. Jednymi z nich są Borys, Al i Bono. Ci bohaterzy w stanie spoczynku, czekają na darowizny ze strony fanów aktora i widzów nowego serialu „Hudson i Rex”. Aktor postanowił dodać również na swoim profilu na Instagramie i Facebooku konkurs związany z „Zakątkiem Weteranów”.

Zasady zabawy opierają się na wejściu na stronę https://polskirex.stopklatka.pl/, wgraniu zdjęcia swojego psa i opisaniu odpowiedzi na pytanie: Dlaczego Twój pies jest dobrym kompanem? Zgłoszenia do konkursu są bezpłatne, dodatkowo uczestnicy mogą powalczyć o nagrody i wesprzeć „Zakątek Weteranów”. Aktor zamieścił także dokładne informacje o zabawie na swoim Facebooku.

Dzisiaj grzeje:
1. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
2. Oddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniło

"Oto Al. Al Pacino lub Al Bano. Al jest podopiecznym @zakatekweteranow. Wraz z Alem zapraszamy do udziału w konkursie. Jeśli obejrzeliście moje dzisiejsze i wczorajsze relacje, to wiecie już, że @zakatekweteranow to wyjątkowe miejsce. @stopklatka, z okazji premiery serialu o policjancie Hudsonie i jego psim partnerze, detektywie Rexie zorganizowała konkurs, w którym każde zgłoszenie własnego psa to 1 zł przekazany przez kanał na wsparcie działalności Zakątka. Do tego zarówno Wy jako właściciele jak i Wasze pupile możecie wygrać fantastyczne nagrody. Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie i wsparcia psich weteranów, a także oglądania serialu od 5 września na antenie Stopklatki. Link do konkursu -> polskirex.stopklatka.pl" - napisał Marcin Dorociński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje uwielbiany ksiądz, miał koronawirusa
  2. Fani są załamani, nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 62 lata
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Po 78 latach przyznał się, że jest gejem. Teraz szuka utraconej miłości
  5. Była w rozsypce i bała się o swojego kota. Uratowała mu życie w niezwykły sposób, przez który stał się żółty jak kurczak
  6. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Następny artykuł