84-latka z Chrzanowa spełniła marzenie życia
Fot. Barbara Wesson / youtube
Autor Kamila Krótka - 11 Sierpnia 2020

84-latka z Chrzanowa spełniła marzenie życia. Skoczyła ze spadochronem z 3 tysięcy metrów

Największe marzenie seniorki w końcu miało szansę się spełnić. Po 84 latach życia skoczyła ze spadochronem z 3 tysięcy metrów. Niesamowicie odważna decyzja mieszkanki Chrzanowa, która pomimo wieku nie boi się wyzwań.

W spełnieniu tego marzenia nic nie mogło stanąć na przeszkodzie. Seniorka mimo sędziwego już wieku nie zrezygnowała ze swojej decyzji. Oto, jak doszło do historycznego skoku ze spadochronem.

3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronieCzytaj dalej

Nietypowe marzenie seniorki

Krystyna Gołdzińska jest energiczną 84-latką, znacznie różniącą się od typowych seniorek w jej wieku. Dziennikarze Wirtualnej Polski porozmawiali z synem pani Krystyny, do którego na początku należał skok. Rodzina sprawiła mu ten prezent na 60. urodziny. Niestety ze względu na pogodę pan Wojciech musiał zrezygnować z atrakcji.

- Rodzinka ufundowała skok na moją 60-kę. Oczywiście chciała też przy nim być. Mama jest dla mnie najważniejszą osobą, więc ona również była na lotnisku. Niestety, ze względu na pogodę, musiałem zrezygnować. Widziałem jednak, jak mamę to zafascynowało. Kiedy warunki były już lepsze, spytała czy też może skoczyć. Poszedłem do instruktorów. I zgodzili się - opowiada pan Wojciech.

Pan Wojciech mówi też, że martwił się o to, jak jego mama zniesie skok.

- Niewiele trzeba, żeby człowiek sobie krzywdę zrobił, ale ona jest odważną, pełną wigoru osobą. Mama dostała fantastycznego instruktora, opiekuńczego, no giganta skoków. Tak ją poprowadził, że wszystko odbyło się bez problemu. Mama mówi, że skoczyłaby jeszcze raz, na spokojnie - dodaje.

Skok pani Krystyny zachwycił internautów. Fani będący pod ogromnym wrażeniem seniorki piszą w komentarzach: "Brawo za odwagę", "Nie ma rzeczy niemożliwych!", "Pokaż to swojemu dziadkowi", "Też to zrobię".

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?

- Po coś się w końcu żyje! – powiedziała pani Krystyna dziennikarce "Przełomu", który jako pierwszy opublikował artykuł o kobiecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)

źródło: wiadomosci.wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł