Matka wyrzuciła dzieci z okna, by ratować im życie
fot. YouTube - lurudha News
Autor Olga Szmańda - 8 Września 2020

W mieszkaniu rozszalał się pożar, a matka była zmuszona do najgorszego. Dramatyczne wideo z akcji

Matka spędzająca wakacje w Nowosybirsku nie spodziewała się, że na tym wyjeździe dojdzie do tak nieszczęśliwego zdarzenia. 25-letnia kobieta i jej dzieci przeżyły istny horror. W trakcie snu, w wynajętym przez matkę mieszkaniu doszło do pożaru. Wczasowiczka obudziła się i ratowała swoje dzieci. To, co postanowiła zrobić przeszło najśmielsze oczekiwania obserwatorów sytuacji. Dzięki pomocy dobrodusznych sąsiadów udało jej się dokonać niemożliwego. Wideo ze zdarzenia nagrało finał całego zajścia i pokazuje, co stało się z kobietą i jej dziećmi.

Matka postanowiła ratować swoje dzieci i podjęła niebywałe kroki w tym celu. Kobieta, która przebywała z pociechami w wynajętym na czas wakacji mieszkaniu, doświadczyła horroru rodzicielskiego. W trakcie snu jej i jej dzieci doszło w miejscu ich pobytu do pożaru. Kobieta przebywająca w Nowosybirsku ze swoimi dziećmi w wieku 3 i 4 lat, musiała podjąć dramatyczną decyzję by ratować życie pociech.

Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotychJeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotychCzytaj dalej

Do zdarzenia doszło około 7 rano, wtedy kobieta poczuła pierwsze oznaki pożaru. Jedno z jej dzieci spało z nią na łóżku, natomiast drugie było w zupełnie innym pokoju. Kobieta musiała natychmiast znaleźć drugie dziecko i zaradzić sytuacji. Niestety całej trójce nie udało przedrzeć się przez dym do drzwi wyjściowych. Wtedy dotarła do okna mieszkania i postanowiła szybko zadecydować co zrobi dalej. W głowie kobiety był jeden cel, jej zdaniem było ratowanie ukochanych dzieci. Tylko to liczyło się dla 25-latki.

- Krzyczałam do przechodniów, by przynajmniej ratowali moje dzieci - powiedziała 25-latka.

Matka wyrzuciła dzieci z budynku

Na pomoc w ratowaniu dzieci ruszyli sąsiedzi z bloku, w którym wynajmowała mieszkanie. Na chodniku tuż pod oknem, z którego wyglądała kobieta zebrali się ludzie. Wtedy młoda matka postanowiła, że wyrzuci je przez okno by uratować je z płonącego mieszkania. Nie liczyło się dla niej czy sama przeżyje, jedynie jej dzieci miały być całe i zdrowe. Co ciekawe, 25-latka nie pamięta dokładnie całego zdarzenia i nie wie skąd wziął się pomysł wyrzucenia dzieci przez okno. Przyznała jednak, że było to jedyne rozwiązanie tej sytuacji.

Dzisiaj grzeje:
1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
2. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca

Dzieciom nie stała się krzywda, a kobieta została uratowana. Została rzucona jej lina ratunkowa z lokalu wyżej, by mogła się po nie wspiąć. Według straży pożarnej do pożaru doszło z powodu awarii starej kuchenki mikrofalowej lub zaprószenia ognia przez dziecko bawiące się zapalniczką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  5. Kochały go miliony. Wiele lat po śmierci żona wreszcie poznała o nim prawdę
  6. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł