Mąż porzucił żonę w 36 tygodniu ciąży
fot. YouTube - Kyle and Jackie O
Autor Olga Szmańda - 21 Sierpnia 2020

Mąż zostawił żonę w 36 tygodniu ciąży. Niesamowite, co stało się później

Mąż zostawił żonę w 36 miesiącu ciąży. Kobieta była w rozpaczliwym stanie i nie wiedziała, co dalej zrobić ze swoim życiem. Po trzech latach starań o dziecko, kiedy w końcu zaszła w ciążę, partner od niej odszedł. Stanęła przed życiowym wyzwaniem, jakim jest samotne macierzyństwo. Kiedy jej świat wywrócił się do góry nogami, z pomocą przyszli ludzie dobrej woli. Niesamowita historia kobiety, która została uratowana przez empatycznych ludzi.

Mąż zostawił Amandę po wielu latach usilnych starań dziecko, kiedy akurat zaszła w upragnioną ciążę i cieszyła się z nadchodzących chwil z ich maleństwem. Myślała, że w spokoju będzie przygotowywać się na przyjście na świat nowego członka rodziny, a spadło na nią nieszczęście. Została sama w 36 tygodniu ciąży. Mąż postanowił odejść od niej bez słowa.

Ania z Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na InstagramieCzytaj dalej

Amanda wiele lat walczyła o swój własny dom, rodzinę i spokój. Niestety to wszystko miało się zmienić, a jej świat miał popaść w ruinę. Kiedy brała kredyt na kupno domu, nie spodziewała się, że zostanie sama z ogromnymi problemami finansowymi. Wychowanie syna w upragnionym miejscu było marzeniem, a stało się nagle wielkim problemem. Mężczyzna, który ją zostawił, nie wsparł jej finansowo. Była przekonana, że wszystko, co osiągnęła zaraz zostanie zniszczone. Wtedy jednak jej życie się odmieniło za sprawą pewnego dziennikarza.

Mąż odszedł, przyszli obcy przyjaciele

Smutna historia tej kobiety dotarła do pewnego dziennikarza telewizyjnego. Jej trudna sytuacja wzruszyła mężczyznę. Postanowił zaprosić ją do studia, by tam podzieliła się swoją opowieścią. Program nagrywany w Sydney odmienił jej życie. Zaraz po wyemitowaniu rozmowy z Amandą stacja postanowiła ponownie zaprosić kobietę. Tym razem w trakcie nagrania dziennikarz i ekipa filmowa odwiedzili ją w jej domu. Kiedy otworzyła drzwi filmowcom, nie spodziewała się tego, co się stało. Kamerzysta zapytał ją o zgodę na nagranie wnętrza. To, co spotkało samotną matkę, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Dziennikarz, pokazując widzom pomieszczenia w domu Amandy, przekazał jej fantastyczna wiadomość. W prezencie od stacji kobieta otrzymała jedzenie na 3 miesiące, wyprawkę dla dziecka i pół roku bezpłatnego sprzątania domu. To jednak nie wszystko, co spotkało samotną matkę.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie

Kiedy ekipa filmowa wraz z właścicielką domu weszli do kuchni, w piekarniku czekał na nią prezent. Kobieta otworzyła drzwiczki kuchenki, a tam leżało 10 tysięcy dolarów. Wszystko po to, by samodzielnie mogła spłacić kredyt i by miała fundusze na samotne życie z synkiem. Dzięki wsparciu widzów i zebranej kwocie Amanda mogła przestać się martwić o kolejne trudne dla niej miesiące. Najbliższe tygodnie poświęci jedynie na wychowanie maluszka. Całość została nagrana i opublikowana w mediach społecznościowych. Wyraz wzruszenia rysujący się na twarzy kobiety sprawia, że łzy same ciekną po policzkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  2. Śmiertelna chmura pochłonęła 1746 ludzkich żyć. Przyczyna katastrofy nadal owiana tajemnicą
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Niemcy pogrążone w żałobie. Uwielbiana gwiazda zmarła w trakcie snu, miała tylko 40 lat

Źródło: planetapolska.net

Następny artykuł