„Rolnik szuka żony” i jego odchudzona bohaterka. Ania z programu wygląda świetnie i ma nową miłość.
fot. Instagram - Anna Stelmaszczyk
Autor Olga Szmańda - 21 Sierpnia 2020

Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie

„Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Miłosne poczynania polskich rolników gromadzą przed telewizorami ogromne rzesze fanów. Lubianą bohaterką szóstej edycji produkcji była Anna. Niestety rolnik Jakub, z którym się związała, nie zagościł na długo w jej życiu. Mimo to fani wciąż śledzą życie ich obojga. Kobieta ostatnio zachwyciła internautów nowym zdjęciem na Instagramie. Obserwatorzy nie kryli zachwytu.

„Rolnik szuka żony” rok w rok zbiera miliony widzów przed telewizorami. Program doczekał się już siódmej edycji. Będzie można oglądać go na antenie TVP1. Uczestnikami są rolnicy, którzy poszukują miłości wśród wybranych przez producentów kandydatów. Dzielne poczynania bohaterów i początków ich życiowej drogi wspiera mentalnie Marta Manowska, prowadząca program.

Tańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażeniaTańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażeniaCzytaj dalej

Jakub Napierała był uczestnikiem szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Na początku na jego celowniku znalazły się dwie kandydatki. Jedną z nich była Anna Stelmaszczyk, która finalnie została wybranką jego serca. Po zakończeniu emisji szóstej edycji show para chwaliła się swoim związkiem w mediach społecznościowych. W wielu wywiadach z ogromną sympatią odnosili się do swojej relacji. Niedługo później ich związek nie przetrwał. Postanowili się rozstać. Mimo to fani nadal śledzą ich życie prywatne.

„Rolnik szuka żony” i odmłodzona Anna Stelmaszczyk

Jedną z osób najchętniej obserwowanych przez wielbicieli programu jest Anna Stelmaszczyk. Jej profil na Instagramie budzi duże zainteresowanie. Ostatnio zamieściła tam zdjęcie z wyprawy rowerowej. Wierni obserwatorzy zauważyli jej niesamowicie szczupłą sylwetkę. Okazało się również, że rowerowe wyprawy stały się nową pasją celebrytki. Pod najnowszym zdjęciem poinformowała, że udało jej się zaliczyć nowy życiowy rekord.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Rodzina porzuciła psa w schronisku. Powód rozbraja, psiak ma złamane serce

" 70 km w nogach. Dla jednych to nic wielkiego, dla innych mały wyczyn. Najważniejsze, że ja jestem z siebie zadowolona, dałam radę. Małymi kroczkami do celu" - napisała. Jednoślady stały się jej nową miłością. Czy ich związek będzie trwalszy niż ten z rolnikiem?Anna Stelmaszczyk-

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kujawsko-Pomorskie: kobieta wyrzuciła szczeniaki do śmietnika. Uwagę sąsiadów zwróciła zrozpaczona psia mama
  2. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Polacy odzyskują tysiące złotych. Jest prosty sposób, serwery już nie wytrzmują

Źródło: plejada.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł