Emeryci tańczą w niesamowity sposób
Fot. youtube.com/channel/UCfcJncpUlaefQXl9e0yu4OA
Autor Kamila Krótka - 23 Sierpnia 2020

Tańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażenia

Ci emeryci tańczą ze sobą od 40 lat i wciąż udowadniają, że wiek nie jest przeszkodą w dobrej zabawie. Nagranie, na którym ci wyjątkowi seniorzy przedstawiają energiczną choreografię podbija sieć. Niejeden nastolatek pozazdrościłby im kondycji.

Emeryci z Niemiec tańczą ze sobą w dynamiczny sposób, a całą tą sytuację uwieczniono na nagraniu. Dziś wideo jest hitem internetu, a seniorzy nie mają zamiaru przestać tańczyć.

Ania z Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na InstagramieCzytaj dalej

Tańczą ze sobą od 40 lat

Nellia i Dietmat Ehrentraut to emeryci mieszkający w Niemczech.Od 40 lat są małżeństwem, a jak widać na nagraniu - uczucie między nimi wciąż kwitnie. Udowadniają, że na taniec i zabawę nigdy nie jest za późno. Widać, że są do siebie idealnie dobrani - wystarczy spojrzeć na ich popis na parkiecie.

Skomplikowany układ taneczny świadczy o tym, że para spędziła na próbach wiele godzin. Nie ma tutaj miejsca na choćby jedną pomyłkę. Na pierwszy rzut oka wiadomo, że tych dwoje połączyła miłość nie tylko wzajemna, ale i do tańca.

Taniec wspólną miłością

Taniec od początku był wspólną pasją Nelli i Dietmara. Nawet po latach nie porzucili prób, a co więcej - jeżdżą po kraju, aby prowadzić warsztaty taneczne oraz brać udział w tanecznych turniejach. Zachwycają tam zarówno jurorów, jak i młodszych uczestników wydarzeń.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?

Małżeństwo tańczy głównie w stylu lat 40. i 50., łącząc ze sobą przede wszystkim rock’n’rolla, boogie woogie i jiva. Tak prezentują się na parkiecie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
  2. Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy lat
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Pilny komunikat PZPN. Drużyna ukarana walkowerem i wyrzucona z Pucharu Polski, zmiana oburzyła wielu kibiców

źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł