Mężczyzna otrzymał niebywale duży napiwek
fot. YouTube - KSL News
Autor Olga Szmańda - 1 Października 2020

Mężczyzna chciał wesprzeć swojego 89-letniego dostawcę pizzy. Nagranie niebywałego podarunku wzrusza do łez

Mężczyzna podjął niezwykłe wyzwanie. Postanowił wesprzeć swojego 89-letniego dostawcę pizzy i zorganizować dla niego zbiórkę pieniędzy. Celem zadowolonego klienta było uhonorowanie emerytowanego mężczyzny, który dorabiał sobie rozwożąc jedzenie. Rodzina dobroczyńcy wiedziała, że ich ulubiony dostawca jedzenia nie może pozostać bez środków do życia i nadwyrężać się w tym wieku. Razem z innymi ludźmi ze społeczności Tik Toka zebrali kwotę opiewającą na ponad 45 tys. złotych. Zaskoczenie emeryta i łzy wzruszenia zostały nagrane i udostępnione w mediach. Teraz starzy pan może spokojnie odpoczywać na emeryturze.

Mężczyzna wraz ze swoją żoną i całą rodziną niejednorktonie zamawiali pizze z pobliskiej restauracji Papa John’s w Roy w stanie Utah. Ich ulubionym daniem z menu była pizza z ananasem. Pobliska knajpa doskonale znała rodzinę Carlosa Valdeza i wszystkich jego bliskich. Mężczyzna był rozpoznawalny do tego stopnia, że dzwoniąc nie musiał już nawet mówić co chciałby zamówić. Poza miłością do dobrego jedzenia rodzinę Carlosa związał z pizzeria Papa Johna pewien uroczy 89-letni dostawca pizzy.

Klienci już stoją w kolejkach do Biedronki. Tak wspaniałych sprzętów kuchennych za grosze dawno nie byłoKlienci już stoją w kolejkach do Biedronki. Tak wspaniałych sprzętów kuchennych za grosze dawno nie byłoCzytaj dalej

Ulubionym dostawcą okazał się niezwykły emerytowany były mistrz narciarski Derlin Newey. Senior, który aż 30 godzin tygodniowo pracował, aby uzupełnić swoje ubezpieczenie społeczne, był wzruszony hojnością tak wielu nieznajomych. Całą akcję wymyślił oczywiście Carlos, który był niezwykle zachwycony sposobem w jaki mężczyzna dostarczał mu jedzenie.

Mężczyzna zebrał pieniądze dla dostawcy pizzy

W wieku 89 lat Newey był o wiele starszy od przeciętnego dostawcy pizzy, ale Valdezeowie zakochali się w pozytywnym nastawieniu seniora i jego wesołym powiedzonku: „Cześć, szukasz pizzy?”. Rodzina była tak zafascynowani uroczym zachowaniem Neweya, że ​​zaczęli filmować eleganckie dostawy seniora i umieszczać je na swoim kanale wideo TikTok. Wkrótce stał się kimś w rodzaju sensacji. Jego dostawy pizzy oglądało przeszło 53 000 użytkowników portalu. Jednak mimo, że ludzie pokochali charyzmę Neweya, wiele z ich opinii wyrażało zaniepokojenie, że starszy mężczyzna nadal spędza tyle godzin w pracy. Mając to na uwadze Carlos postanowili skontaktować się ze swoimi fanami w nadziei, że uda im się zebrać trochę pieniędzy, aby pomóc Newey'owi. Odpowiedź internautów zaskoczyła wszystkich.

- Razem jako społeczność TikTok, zebraliśmy się wszyscy razem i udało nam się zebrać 12 000 $ dla tej niesamowitej osoby - powiedział Carlos Valdez w KLS.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Chciał się dowiedzieć, co jego beagle robi w nocy, zostawił włączoną kamerę. Nigdy nie spodziewał się podobnego widoku
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

W miniony wtorek senior dostał niespodziewaną przesyłkę do swojego domu. Carlos pojawił się w jego drzwiach z koszulką z napisem „Cześć, szukasz jakiejś pizzy?” W rękach trzymał czek na kwotę 12 069 dolarów, blisko 45 tys. złotych. Emeryt był zszokowany zainteresowaniem obcych ludzi i tym, że chcieli mi pomóc. Nie mógł uwierzyć, że użytkownicy Tik Toka tak chętnie popędzili by go wesprzeć. Wspaniała akcja została oczywiście nagrana i opublikowana w mediach społecznościowych. Emeryt nie krył łez wzruszenia spowodowanych tym co go spotkało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Naukowcy nie mogą uwierzyć w swoje odkrycie. Chodzi o gigantyczną czarną dziurę. Pochłania wszystko

Źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł