Mudita Pure świetnym rozwiązaniem dla seniorów
Fot. Pikist
Autor Kamila Krótka - 18 Września 2020

Polskie rozwiązanie dla seniorów, którzy chcą być w stałym kontakcie z bliskimi. Urządzenie na każdą kieszeń właśnie wchodzi na rynek

Mudita Pure to urządzenie, który stroni od wszystkich nowoczesnych rozwiązań, jak Facebook, Uber czy inne aplikacje mobilne. Nowy telefon pozwoli przede wszystkim cieszyć się kontaktem z bliskimi, a przy tym czerpać radość z realnego życia. To doskonały pomysł polskiego przedsiębiorcy, Michała Kicińskiego.

Mudita Pure przypomina czasy, kiedy telefon służył głównie do dzwonienia, a ludzie nie wiedzieli, czym jest uzależnienie od internetu. Urządzenie było przy tym bardzo łatwe w obsłudze. Teraz czas na powrót do przeszłości.

Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęNormalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęCzytaj dalej

Mudita Pure rozwiązaniem dla seniorów

Projekt Mudita został powołany przez Michała Kicińskiego - przedsiębiorcy, który wcześniej odpowiedzialny był m.in. za stworzenie gry o Wiedźminie. Teraz stworzył niezwykły, a jednocześnie zwykły telefon.

Mudita Pure to telefon, który będzie kosztował około 1500 złotych, czyli tyle, co standardowy smartfon. Okazuje się jednak, że urządzenie nie będzie posiadało dostępu do internetu. Zamiast tego za jego pomocą można korzystać z takich funkcji, jak obsługiwanie rozmów głosowych, budzik, odtwarzacz muzyki, bluetooth i dual SIM. To jednak posiada każdy, o wiele tańszy smartfon.

Czymś się jednak wyróżnia

Na czym polega zatem wyjątkowość tego urządzenia? Wyróżnia się on głównie bardzo niskim współczynnikiem SAR (który jest odpowiedzialny za promieniowanie elektromagnetyczne), lekkim i prostym w obsłudze systemem operacyjnym, minutnikiem do medytacji, a także ekranem E Ink. Dzięki tej ostatniej właściwości ekran przypomina papier, dzięki czemu oczy użytkownika nie męczą się, a bateria w trybie normalnego użytkowania wytrzymuje aż 5 dni.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Shiba inu nie cierpi chodzić do weterynarza. Nagranie rozkłada na łopatki
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

- W Mudicie zebraliśmy ekspertów w dziedzinie badań i rozwoju, inżynierii, rozwoju oprogramowania, zarządzania produktami i marketingu. Są to świetni fachowcy w swojej dziedzinie jak również bardzo pozytywni ludzie. Oczywiście przekłada się to na naszą komunikację, bo tworzymy produkt, który dokładnie rozumiemy i sami staramy się żyć zgodnie z filozofią naszej firmy. To wszystko przyciąga rzesze ludzi chcących wesprzeć nasz produkt - mówi Klara Ufnalewska rzecznik firmy wprowadzającej na rynek telefon Mudita Pure w wywiadzie dla portalu mambiznes.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Może istnieć rzecz, która jest zdolna wessać czarną dziurę. Gigantyczna kosmiczna potęga, o której mało kto wie

źródło: spidersweb.pl / mambiznes.pl

Następny artykuł