Nauczyciel sprawił byłemu uczniowi niesamowity prezent
unsplash.com ; Good Free Photos
Autor Olga Szmańda - 19 Sierpnia 2020

Nikt nie chciał świętować z nim zakończenia szkoły. Nauczyciel zabrał go więc na kolację i... kupił mu samochód

Nauczyciel zgodził się uczcić zdanie wszystkich egzaminów razem z jednym z uczniów. Smutny i samotny dzień ukończenia szkoły przez nastolatka z Alabamy nieoczekiwanie okazał się szansą na nawiązanie więzi z nauczycielem. Teraz ten drugi pracuje nad tym, aby jego uczeń mógł jeździć samochodem, który mu podarował, aby mógł pewnym krokiem wejść w dorosłe życie.

Nauczyciel pochodził w Bessemer City High School, gdzie odbywała się coroczna ceremonia ukończenia szkoły. Dominque Moore był jednym z nauczycieli zaangażowanych w koordynację wydarzenia. Po zakończeniu uroczystości Dom sprzątał zajął się sprzątaniem. Prawie wszyscy wyszli, aby świętować z przyjaciółmi i rodziną, ale jeden młody chłopak wciąż siedział sam.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Nauczyciel poza domem

- Znam go, wiedziałem, że nie jest sobą - powiedział Dom w wywiadzie dla AL.com. - Zapytałem go:„Gdzie jest twoja ekipa? ”, a on powiedział: „Nikogo tu nie ma ”.

Dom przypuszczał, że w końcu ktoś się pojawi, żeby podrzucić absolwenta do domu. Niestety nikt tego nie zrobił. Kiedy Dom zaproponował, że go zawiezie, żadne z nich nie miało pojęcia, że ​​to coś więcej niż tylko powrót do domu. Nauczyciel postanowił zabrać go na posiłek, do dowolnej restauracji. Wylądowali w Cheesecake Factory i cieszyli się obfitym obiadem i deserem z okazji osiągnięć absolwenta.

Początkowo obaj walczyli ze łzami. Jednak wkrótce świetnie się bawili. Dom nigdy nie pytał, dlaczego rodzina chłopca nie uczestniczyła w ceremonii. Ważne było dla niego to, że młody człowiek został właściwie doceniony za to, co osiągnął. Później tego samego wieczora Dom wstawił zdjęcie na Facebooka i podzielił się przemyśleniami na temat tego wydarzenia. Mówił, że zwykle nie pisze o takich sytuacjach, ponieważ są one zbyt powszechne w jego profesji, ale że coś w środku zachęciło go do podzielenia się tym doświadczeniem.

Dom M Moore i jego uczeń

Odzew na portalu społecznościowym

Mężczyzna udostępnił swój identyfikator Cash App w poście ($mooredaeducator) dla każdego, kto może być „błogosławieństwem” dla tego młodego mężczyzny.
Wkrótce hojni ludzie, w tym wielu nieznajomych, wysłało darowizny o wartości ponad 5 000 dolarów. Dom otworzył nastolatkowi konto bankowe. Ma również nadzieję, że pomoże mu to kupić samochód i zaoszczędzić, aby pewnego dnia mógł pójść na studia.

Jeden z komentujących, Chip Dillard, zgłosił się na ochotnika, by zostać mentorem chłopaka: „Jestem na emeryturze i chętnie przekazuję 20 godzin tygodniowo”.

- Czuję się niesamowicie, że tylu ludzi go wspiera - powiedział nauczyciel dziewięć dni po tym, jak założył zbiórkę pieniędzy, która okazała się sukcesem.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Dom ma nadzieję, że ta historia przypomni wszystkim, co jest naprawdę ważne, i da nadzieję tym, którzy walczą: - Traktujemy ludzi i życie jako coś oczywistego. Chociaż mamy teraz źle, taka chwila pokazuje, że ludzkość jest dobra.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje
  2. Już nigdy nie zjesz ryby z targu. Przerażające wyniki badań
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ekstraklasa na weekend. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, TV

Źródło: goodnewsnetwork.org

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł