Narkotyki zniszczyły życie dziewczyny, później ona postanowiła z nich zrezygnować
fot. REDDIT
Autor Olga Szmańda - 23 Września 2020

Narkotyki oszpeciły jej twarz. Po odwyku pokazała zdjęcie, na którym jest nie do poznania

Narkotyki zniszczyły życie młodej kobiety, która przez długi czas nie potrafiła wyjść z nałogu. Heroina i inne substancje psychoaktywne były dla niej codziennością. Matka dziewczyny uważała, że używki odebrały jej córkę i zniszczyły życie całej rodziny. Teraz młoda dziewczyna 6 lat po oczyszczeniu wygląda zupełnie inaczej. Co takiego zrobiła, aby przeciwstawić się najgorszemu złu? Zdaniem zainteresowanej wystarczyło postawić na siebie i wywalczyć swoje własne zdrowie. Użytkowniczka platformy internetowej Reddit zamieściła tam zdjęcia przed i po odwyku narkotykowym. Internauci byli zachwyceni i wsparli młodą dziewczynę w dalszej walce.

Narkotyki zmieniły całkowicie życie pewnej młodej kobiety. Dziewczyna mimo okropnego nałogu nie poddawała się i postanowiła zawalczyć o własne życie. Po przebytym odwyku, który rozpoczęła w 2014 roku, postanowiła wstawić swoje zdjęcie sprzed i po na popularny portal informacyjny Reddit. Tam po publikacji zdjęcia spotkała się z falą przychylnych komentarzy.

Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyZa 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyCzytaj dalej

Zdaniem młodej kobiety post miał na celu podkreślenie, jak ważnym i istotnym tematem jest uzależnienie od heroiny i innych substancji psychoaktywnych. Podpis pod zdjęciem nawiązywał do tego, że dziewczyna przeszła 836 dni trzeźwości. Swoją walkę rozpoczęła 11 czerwca 2014 roku, a w 2016 postanowiła podzielić się tym z całym światem. Jej zdaniem wyjście z nałogu jest całkowicie możliwe. Post zyskał więcej uwagi, niż się spodziewała. Wszystko dlatego, że zainteresowana sama chciała podzielić się ze światem, dlaczego przez tyle dni nie uczestniczyła w życiu społecznym.

Narkotyki nie przekreśliły jej życia

„11 czerwca 2014 r. Poszłam do więzienia na 36 dni pod zarzutem posiadania narkotyków. Nie zagłębiając się zbyt głęboko, powiem tylko, że byłam w naprawdę złym stanie. Byłam też w związku, który doprowadził do tego, że musiałam zamieszkać ponownie z moją matką. Kiedy to się stało, wpadłam w głęboką depresję i poprosiłam mojego agresywnego chłopaka o wsparcie emocjonalne. Jego odpowiedzią na polepszenie mojego samopoczucia była heroina. Po 8 miesiącach codziennego używania i kilku bezdusznych próbach oczyszczenia, powiedziałem sędzi, która mnie sądziła, że potrzebuje pomocy. Wtedy też sąd umieścił mnie w areszcie okręgowym, dopóki nie znalazł mi łóżka na odwyku. Stamtąd udałam się na najlepszy odwyk w moim stanie. Powrót do zdrowia był żmudną walką, ale teraz jestem w punkcie, w którym wszystko wydaje się złym snem. W moim życiu są ludzie, którzy nie wiedzą o tej stronie mnie i prawdopodobnie to zobaczą. Wiedziałam o tym, kiedy to opublikowałam” - napisała młoda kobieta na stronie Reedit.

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

Dziewczyna powiedziała, że ​​czuje potrzebę udostępnienia wpisu, ponieważ czuje się źle z powodu swojej poprzedniej osobowości. Post otrzymał tysiące komentarzy, niektóre od użytkowników Reddita, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Metamorfoza dziewczyny po tylu dniach odwyku pokazała innym, że warto walczyć o własne życie i pokonywać uzależnienie. Inni komentujący również zwrócili uwagę na siłę, która emanuje od młodej kobiety. Jej walka nie została zakończona, mimo to jest na dobrej drodze, żeby do końca życia nie sięgnąć już po heroinę czy inne używki.

Narkotyki zniszczyły jej życie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Dryfował w pojemniku na lód przez trzy dni po tym, jak prądy morskie przewróciły jego łódź. "Na przemian traciłem przytomność z powodu głodu i spałem"
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Wielki zegar odlicza czas do końca. Nie uwierzysz, jak mało nam zostało

Źródło: stuff.co.nz

Następny artykuł