Oczy Maddena i jego kota sprawiają, że obaj wyglądają jak bracia
boredpanda.com
Autor Kamila Krótka - 5 Lipca 2020

Chłopiec z dwojgiem różnych oczu dostał kota, który ma tak samo jak on. Wyglądają jak rodzina

Oczy większości ludzi są jednokolorowe, jednak niektórzy rodzą się z intrygującą przypadłością. Przypadek chłopca z Oklahomy, który ma dwoje oczu różnego koloru, pokazuje, że czasem warto być wyjątkowym.

Oczy w dwóch różnych kolorach to wada wrodzona zwana heterochromią, która dotyka około 1 proc. populacji. Charakteryzuje się dwubarwnością tęczówek i nie ma żadnych zdrowotnych konsekwencji. Nie dość, że nie powoduje negatywnych skutków, może być postrzegana jako wyjątkowa cecha urody. Właśnie z taką wadą urodził się 7-letni Madden z Oklahomy.

Wyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątaczWyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątaczCzytaj dalej

Oczy w różnych barwach

Chłopiec przyszedł na świat nie tylko z heterochromią, ale i z rozszczepieniem wargi. Jego życie od początku zadało mu wiele bólu, doznał licznych upokorzeń ze strony rówieśników. Od wczesnych lat musiał mierzyć się z przeciwnościami losu, stawiać czoła osobom, które prześladowały go za odmienny wygląd.

Madden ze swoim kotem

Na szczęście mama Maddena znalazła w sieci kotkę z połączeniem dokładnie tych samych przypadłości. Zwierzę, tak samo jak chłopiec, ma lewe oko niebieskie, a prawe zielone. Zarówno u jednego, jak i drugiego doszło też do rozszczepu wargi. To niezwykle rzadko współistniejące ze sobą wady, dlatego mama chłopca od razu zdecydowała się zaadoptować kotkę.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Fałszywe zdjęcie z Cezarym Żakiem trafiło do sieci

Jak mówi mama Maddena, Christina Humpreys, od razu było wiadomo, że kotka zostanie częścią ich rodziny. Zwierzę otrzymało imię Moon i od razu zaprzyjaźniło się z chłopcem. Pomaga mu zrozumieć swoją naturę i wyjątkowość, a także sprostać problemom, których nie raz doświadczył na szkolnych korytarzach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Zdjęcie szatni Barcelony z meczu z Bayernem wyciekło do sieci. Porażająca scena, nie chcieli, by ktoś ją widział (FOTO)

źródło: boredpanda.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł