Pielęgniarka zaśpiewała anielskim głosem chorej kobiecie
fot. YouTube - Jeremiah Nichol
Autor Olga Szmańda - 13 Sierpnia 2020

Pielęgniarka śpiewa piosenkę poważnie chorej pacjentce. Wideo wzrusza do łez

Zawód pielęgniarki często jest niedoceniany, mimo że to kobiety pracujące w tym zawodzie mają najczęstszy i najbliższy kontakt z pacjentem. Jedna z nich została ukradkiem nagrana przy łóżku swojej podopiecznej. Wideo zostało opublikowane w sieci i wzrusza internautów do łez.

Każdego dnia wzrasta liczba negatywnych informacji ze świata medycyny. W dobie pandemii i panujących obostrzeń znalezienie pozytywnych wiadomości dotyczących szpitali nie jest łatwe, jednak jeden z pacjentów podzielił się w sieci wzruszającym nagraniem. Okazuje się, że istnieją radosne historie dotyczące służby zdrowia, która potrafi wykonywać swoją pracę z zamiłowaniem.

Przełomowa decyzja w Mińsku. Władze Białorusi wreszcie to zrobiłyPrzełomowa decyzja w Mińsku. Władze Białorusi wreszcie to zrobiłyCzytaj dalej

Pielęgniarka z anielskim darem

Babcia mężczyzny leżała w szpitalu z powodu poważnej choroby. Niestety lekarze nie dawali seniorce zbyt wiele czasu na przeżycie. Kobieta trafiła na oddział w stanie agonalnym. Jeremiah Nichol był przy swojej babci każdego dnia, gdyż staruszka potrzebowała pomocy przy każdej, nawet najmniejszej pomocy.

Jedną z opiekunek starszej pani była pielęgniarka Isabelle. Kobieta jak większość koleżanek każdego dnia poświęcała swój czas i ogrom pracy na polepszenie stanu zdrowia pacjentów. Wolne chwile spędzała z tymi, którym zostało już mało czasu. Chciała w ten sposób podnieść ich na duchu. Kobieta, dowiadując się, że na oddziale leży babcia Jeremiaha, postanowiła zrobić coś zupełnie niesamowitego. Przyszła do staruszki w swój wolny dzień i dała staruszce najwspanialszy prezent na świecie.

Isabelle zakradła się do staruszki wieczorem, usiadła obok jej łózka i ujęła ją za rękę. Zanim rozpoczęła swój występ, zapytała się emerytki, czy może coś dla niej zaśpiewać. Kiedy rozległ się anielski głos pielęgniarki, widać było, jak pani Helen lekko uśmiecha się i relaksuje. Gdyby nie kamera umieszczona przez wnuka kobiety w sali nikt nie dowiedziałby się, co takiego zrobiła Isabelle. Na szczęście wszystko zostało uwiecznione, a Jeremiah postanowił upublicznić wideo w mediach.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Nie, 12-letniej Julii nie ukradziono aparatu słuchowego

Często niedoceniane pielęgniarki są największymi i najbliższymi przyjaciółmi dla pacjentów. To właśnie one zostają z nimi w nocy, kiedy godziny odwiedzin dla rodziny są już zakazane. To ta część służby medycznej zajmuje się pomaganiem, myciem, leczeniem, podawaniem leków i jak widać zdrowiem psychicznym. Nie tylko ratownicy medyczny z karetki czy lekarze walczą o życie człowieka na pierwszej linii frontu. To właśnie pielęgniarki i pielęgniarze są z chorym przez cały czas. Więź i chęć pomocy jest także zupełnie inna. Jak widać, po Isabelle mają także ogromne serce i ukryte, często niedostrzegane talenty:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce
  2. Dron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała intymność na Instagramie, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł