Pies po przejściach znalazł dobrego właściciela
Fot. Unsplash / Ken Reid
Autor Olga Szmańda - 11 Czerwca 2020

Pies po przejściach i właściciel tworzący nić porozumienia

Pies, który nie widzi i nie słyszy, podbił serca internautów. W mediach społecznościowych jest mnóstwo zdjęć i filmów z najlepszymi czworonożnymi przyjaciółmi człowieka, ale to właśnie Aiden Mann i jego pupil zwrócili szczególną uwagę miłośników zwierząt z całego świata.

Nagranie, na którym właściciel budzi swojego nie widzącego i nie słyszącego psa, zrobiło w sieci furorę. Filmik nieznanego wcześniej pupila obejrzało ponad 500 tysięcy użytkowników Instagrama. Zauroczyli się techniką, którą stosuje Aiden do opiece nad tak wymagającym stworzeniem. Na nagraniu widać, jak mężczyzna kładzie się obok swojego pupila i dmucha mu w nos. Pies na początku rusza się nerwowo, ale czując dotyk właściciela uspokaja się. Widzowie oszaleli z zachwytu i rozczulają się nad filmikiem.

Koniec z bardzo nieprzyjemną procedurą medyczną. Wspaniała wiadomość ze świata nauki. Wielka zasługa małej kapsułkiKoniec z bardzo nieprzyjemną procedurą medyczną. Wspaniała wiadomość ze świata nauki. Wielka zasługa małej kapsułkiCzytaj dalej

Aiden przyznał się do swoich obaw dotyczących pupila o imieniu Plum. Posiadał już wcześniej innego psa, ale tak wymagające nowe stworzenie w domu było nie lada wyzwaniem. Jak sam teraz wspomina – Zdecydowanie nie wiedziałem, w co się pakuję.

Z opowieści mężczyzny wynika, że metodą prób i błędów, a także dzięki wytrwałości dochodził do tego, jak nawiązać porozumienie z nowym psem, który nigdy nie zobaczy ani nie usłyszy podstawowych komend.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Obecnie oba psy żyją ze sobą w zgodzie, a ich właściciel jest dumny z relacji, jaka je łączy. Aiden Mann pokazał, co to znaczy dać nowe, lepsze życie stworzeniu pozornie niechcianemu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł