Pies zbierający kijki jest świetnym kolekcjonerem
fot. boredpanda.com - Instagram - Leo Icenhour
Autor Olga Szmańda - 26 Sierpnia 2020

Nie mógł bawić się kijami, bo jeden z nich poważnie go zranił. Teraz pies został ich dumnym kolekcjonerem

Pies uwielbiał bawić się znalezionymi patykami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, co stało się później. Niesamowita historia zwierzaka, który został kolekcjonerem drewnianych kijków. Jego historia pokazuje jak zwierzęta potrafią dostosować się do panującej rzeczywistości.

Pies, który kolekcjonuje patyki to nie lada nowość. Zbieranie ulubionych przedmiotów to niesamowite hobby. Niezależnie od tego czy są to monety, znaczki, komiksy, karty kolekcjonerskie, czy gry wideo, jest w tym coś wyjątkowo satysfakcjonującego. To nie tylko zainteresowanie, ale także wartość historyczna i sentymentalna, która towarzyszy każdemu zebranemu kawałkowi i przedmiotowi. Emocje związane z polowaniem na „eksponaty” i wszystkie społeczne aspekty dzielenia się kolekcją z innymi.

Rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiRozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiCzytaj dalej

Pies kolekcjoner

Oto Bruce, uroczy 4-letni golden retriever, który ma bardzo piękną kolekcję patyków. Podczas gdy psom zazwyczaj wystarcza do zabawy jeden bądź dwa patyki - między którymi nie mogą się zdecydować - Bruce przenosi to na zupełnie nowy poziom, będąc wyrafinowanym kolekcjonerem. Ludzki towarzysz Bruce'a, Leo Icenhour, z którym skontaktował się Bored Panda, wyjaśnił, że jego kolekcja rozpoczęła się po jednej zimowej burzy. Wtedy też jego ulubiony kij został zakopany pod stertą śniegu. Nie mógł go znaleźć następnego dnia pod śniegiem, mimo gorączkowego poszukiwania i kopania.

- Rozpoczął zbieranie kijów po tym, jak w naszym rejonie pojawił się ogromny śnieg i zostawił około 12 cali śniegu na ziemi” - wyjaśnił Icenhour. „W tamtym czasie miał tylko jeden kij i był to jego absolutny faworyt. Cóż, pewnego wieczoru zaczął padać śnieg i zostawił patyk na naszym polu. Przez kilka następnych dni, za każdym razem, gdy wychodziliśmy na zewnątrz, wpadał w absolutny szał, nieustannie szukając jego kija. Kopałby jak szaleniec, a nawet chował głowę w śniegu, próbując ją znaleźć! - mówi właściciel psiaka.

Jego hobby jest niezwykle zaskakujące, ponieważ Bruce może pochwalić się kolekcją ponad 50 patyków. To wystarczy, aby każdy pies oszalał z radości. W kolekcji znajdują się patyki różnych rodzajów: dłuższe, krótsze, proste, zakrzywione, grube, cienkie, spiczaste, gładkie, szczekające lub bez kory, jak to nazwałeś, on to ma. Gdyby potrafił mówić w naszym języku, mógłby z pewnością opowiedzieć historię o każdym patyku, jaki ma w swojej kolekcji.

- Bruce nie wydaje się dyskryminować, ponieważ uwielbia kije wszystkich kształtów i rozmiarów. Mieszkamy w pobliżu potoku, który często wylewa, więc zawsze ma do wyboru wspaniały wybór drewna dryfującego z zewnątrz - mówi Icenhour.

- Po kilku dniach słonecznych roztopów dostatecznie dużo śniegu, w końcu trafił w złoto podczas kopania i znalazł swój cenny kij. Wydaje mi się, że od tamtej pory już nigdy nie chciał być bezkijkowym psem więc zaczął je zbierać - rozwinął Icenhour.

Teraz, podczas gdy Bruce nie może bawić się patykami po wypadku, który wydarzył się dwa lata temu, może cieszyć się nimi w swojej kolekcji. Nie martwi się tym, ponieważ nadal może bawić się innymi gumowymi zabawkami.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. WHO zmieniła definicję pandemii: fake news czy prawda?

- Wiele ze sobą przeszliśmy, kiedy prawie stracił życie po tym, jak kij przebił mu przełyk, kiedy bawiliśmy się w aportowanie w dniu jego drugich urodzin. Od tego momentu zaczęliśmy bawić się gumowym kijem do pobierania, a Bruce zaczął budować swoją kolekcję kijów! - wyjaśnił Icenhour.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po śmierci pana kundelek został całkiem sam. Przez trzy miesiące czekał na pomoc
  2. Wirusy z kosmosu doprowadzą do kolejnej pandemii. Rosjanie ostrzegają
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł