Rozwiódł się z nią mąż, kobieta wyglądała później zdumiewająco
Fot. webniusy.com
Autor Olga Szmańda - 26 Sierpnia 2020

Rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzji

Do rozwodu tej pary doszło wtedy, gdy mężczyźnie przestała podobać się kobieta, którą poślubił. Wygląd zewnętrzny był dla niego tak ważny, że nie mógł dłużej żyć z kobietą. Zakończył małżeństwo, jednak bardzo szybko tego pożałował. Po czasie rozłąki zobaczył byłą żonę ponownie i uświadomił sobie, że zostawiając ją, popełnił ogromny błąd.

Rozwód to zazwyczaj wspólna decyzja małżonków. Niejednokrotnie jest on wynikiem zdrady, kłamstw czy sporów finansowych. Jednak trudności w porozumieniu się czy poznanie kogoś nie są jedynymi zapalnikami do wniesienia pozwu rozwodowego. Bardzo często małżonkowie nie są w stanie zaakceptować zmian, jakie zachodzą w ich partnerze. Z biegiem lat każdy się zmienia, ale chciałby zachować wygląd z młodości. Odmienna i starzejąca się aparycja często popycha współmałżonka do zakończenia relacji.

Od 25 lat zapuszcza włosy. Jak dziś wyglądają najdłuższe kosmyki na świecie?Od 25 lat zapuszcza włosy. Jak dziś wyglądają najdłuższe kosmyki na świecie?Czytaj dalej

Presja społeczeństwa, która często wymusza nadmierne dbanie o swój wygląd oraz pokazywanie w mediach idealnych ludzi dodatkowo wzmaga potrzebę otaczania się pięknem. Niestety niejednokrotnie partner nie jest świadom, że idealny świat jest wykreowany jedynie na potrzeby pozyskiwania konsumentów. Prawdziwe życie wygląda zupełnie inaczej. Niestety zachłyśnięty idealnym światem mężczyzna postanowił rozwieść się ze swoją partnerką ze względu na jej wygląd zewnętrzny. Złożył pozew o zakończenie ich małżeństwa i bardzo szybko odszedł od kobiety. Nie spodziewał się, jak wynik tego rozstania wpłynie na jego byłą ukochaną.

Rozwód dał jej impuls do zmian

Prawie 50-letnia Heather przez długi czas nie była w stanie poradzić sobie z rozstaniem. Mąż, który postanowił ją zostawić, był dla niej całym światem. Szok, jaki przeżyła, był nie do opisania. Niestety kobieta zupełnie się załamała. W trakcie rozstania usłyszała od męża, że przestała go pociągać. Jak wiadomo, jest to jedna z najgorszych obelg, jaką można powiedzieć ukochanej osobie. Kobieta wiedziała, że nigdy nie była pasjonatką wyzywających strojów, sukienek mini, szpilek i makijażu. Nie przypuszczała jednak, że właśnie to będzie powodem rozstania z mężem. Kiedy już dotarło do niej, że właśnie dlatego mąż ją opuścił, popadła w głęboką depresję. W krótkim czasie jej świat runął.

Heather postanowiła jednak po pewnym czasie wziąć się w garść. Chciała zmienić coś w sobie i zacząć wszystko od nowa. Wtedy też skontaktowała się ze znanym stylistą Christopherem Hopkinsem. Mężczyzna zajmuje się przeprowadzaniem metamorfoz, które później udostępnia w mediach społecznościowych. Najbardziej znany jest z pomagania kobietom po rozstaniach lub zaniedbanym staruszkom. Ku zaskoczeniu kobiety odpowiedział pozytywnie na jej wiadomość i zaprosił ją do swojego salonu. Tam sztab stylistów zadbał o nią od stóp do głowy. Makijaż, włosy i ubrania całkowicie odmieniły 48-latkę. Kilka godzin metamorfozy wystarczyły, by rozwódka zaczęła wyglądać zdumiewająco pięknie. Styliści całkowicie zmienili jej wygląd i pokazali jej, jakie piękno w niej drzemie.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Co ciekawe kobieta zadbała o to, by jej były mąż zobaczył ją po spektakularnej metamorfozie. Mężczyzna zdumiał z zachwytu. Z pewnością nie spodziewał się, że jego była żona może tak wyglądać. Zdał sobie sprawę z tego jak wiele stracił i jak duży błąd popełnił. Kobieta mimo wszystko nie chciała do niego wrócić. Styliści w trakcie zmiany wizerunku pokazali jej, jak może wygadać jej nowe życie. Heather zrozumiała, że rozwód nie był dla niej końcem świata, ale początkiem czegoś nowego. Zyskała teraz pewność siebie, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

metamorfoza z Christopherem Hopkinsem

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  2. Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażająca
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg

źródło: pikio.pl

Następny artykuł