Pieseł sprzedający papierosy
Fot. YouTube ; Krzysztof Gonciarz
Autor Olga Szmańda - 19 Lipca 2020

Pieseł sprzedaje w kiosku w Tokio. Niezwykłe wideo

Pieseł pracuje w popularnym osiedlowym kiosku w Tokio. To niesamowity widok dla wszystkich zwiedzających, jak i dla mieszkańców miasta. To chyba jedyne miejsce na świecie, gdzie możemy zrobić zakupy i pogłaskać ekspedienta. A wychodząc, można go nakarmić.

W stolicy Japonii można spotkać wiele osobliwych stworzeń. Jedno z nich żyje w Tokio i sprzedaje papierosy w kiosku. Dzięki niemu poza wycieczkami i wieczornymi wyjściami turyści mają dodatkową atrakcję nawet podczas zwykłych zakupów.

Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyłoMuzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyłoCzytaj dalej

Pieseł za ladą

Musashi-Koganei to przedmieścia Tokio. Jest to miejsce spopularyzowane w internecie z powodu tego puchatego i uroczego stworzenia. Nietypowy sprzedawca nie przypomina normalnych sklepikarzy. Ale taki kasjer to prawdziwy skarb, bo przyciąga masę klientów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi

Shiba Inu, japońska rasa psa, kojarzona z dobrym ułożeniem i przyjaznym usposobieniem, to idealny wybór na zastępstwo przy kasie sklepu. Ten uroczy pupil jest w stanie sprzedać papierosy lub innego rodzaju smakołyki. Co więcej, po skorzystaniu z usług kiosku, odwiedzający może podziękować psu,karmiąć go jego ulubionym przysmakiem.
Klienci sklepu mają także możliwość wpisania się do księgi gości. Tam znaleźć można wpisy ludzi z całego świata. Dla każdego miłośnika zwierząt jest to nie lada gratka. Zwłaszcza że niesamowity pupil odwdzięczy się psim uśmiechem i polizaniem ręki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddali suczkę do schroniska zaraz po tym, jak urodziła szczeniaki. Psia mama nie może przestać płakać
  2. Gry naszego dzieciństwa. Pamiętacie w co graliście kiedy byliście mali?
  3. Unieważnili uchwałę "anty-LGBT". Miażdżący wyrok sądu. Po raz pierwszy w Polsce
  4. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala
  5. Zgubiła pierścionek zaręczynowy w ogrodzie. Znalazła go po 13 latach na marchewce
  6. Agnieszka Radwańska już urodziła? Gwiazda tenisa opublikowała nowe zdjęcie (FOTO)

Źródło: YouTube ; Krzysztof Gonciarz

Następny artykuł